Eija Nevalainen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Eija.Nevalainen@kktavastia.fi +358504400890 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Arto Niemelä

Opettaja, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Arto.Niemela@kktavastia.fi +358500499137 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Riitta Niemi

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Riitta.Niemi@kktavastia.fi +358504389714 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Leena Niemi-Ruuskanen

Lehtori, maahanmuuttajien perusopetus (virkavapaalla) Ammattiopisto Tavastia Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358505761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tuomas Nieminen

Opettaja, filosofia, psykologia, uskonto Parolan lukio Tuomas.Nieminen@kktavastia.fi Kinnalantie 1, 13720 Parola

Harri Nieminen

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Harri.Nieminen@kktavastia.fi +358505533566 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kirsi Niilola

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358505349037 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Suzanne Nissiko

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Suzanne.Nissiko@kktavastia.fi +358504394058 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tommi Nummela

It-suunnittelija It-palvelut Tommi.Nummela@kktavastia.fi +358408696495 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Mika Nummela

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Mika.Nummela@kktavastia.fi +358504400949 Hattelmalantie 8

Lotta Numminen

Opettaja, liikunta ja terveystieto Ammattiopisto Tavastia Lotta.Numminen@kktavastia.fi +358503497821 Hattelmalantie 25, L-rakennus

Petri Nuorteva

It-päällikkö It-palvelut Petri.Nuorteva@kktavastia.fi +358500711964 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Teemu Nurmi

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Teemu.Nurmi@kktavastia.fi +358504723543 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Susan Nurminen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Susan.Nurminen@kktavastia.fi +358505504078 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anne Nylund

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Anne.Nylund@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus