Janne Taanila

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Lammin lukio Janne.Taanila@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Veera Taipale

Lehtori, englanti ja ruotsi Kaurialan lukio Veera.Taipale@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Satu Taittonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Satu.Taittonen@kktavastia.fi +358504437966 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Christa Talikka

Opettaja, musiikki Kaurialan lukio Christa.Talikka@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Kirsi Talikka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Talikka@kktavastia.fi +358504437967 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Vilma Lotta Talka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Vilma.Lotta.Talka@kktavastia.fi +358504306282 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anna-Maija Talonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358504400409 Hattelmalantie 8

Anne Talvitie

Projektiasiantuntija Hallinto Anne.Talvitie@kktavastia.fi

Mika Tamminen

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358503456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Marko Tanskanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marko.Tanskanen@kktavastia.fi +358504523547 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Arto Tasanko

Lehtori, varastoala Ammattiopisto Tavastia Arto.Tasanko@kktavastia.fi +358505725336 Koljalantie 7, Turenki

Joona Tefke

Opettaja, uskonto, filosofia ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio joona.tefke@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tuija Telén-Setälä

Suunnittelijaopettaja, tanssi, liikunta, sirkus Vanajaveden Opisto Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358408686004 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Tuija Tiala

Lehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358503249544 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Anu Toikka

Henkilöstösihteeri Hallinto Anu.Toikka@kktavastia.fi +358503848646 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Asuntolan Toimisto

Opiskelijapalvelut Asuntolan.Toimisto@kktavastia.fi +358504400920 Kauratie 2, 13100 Hämeenlinna

Mika Toivanen

Opettaja, Valma-koulutus Ammattiopisto Tavastia Mika.Toivanen@kktavastia.fi +358505504031 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Lotta Toivanen

Opettaja, uskonto ja psykologia Kaurialan lukio Lotta.Toivanen@kktavastia.fi +358505170002 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Anne Toivanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia anne.toivanen@kktavastia.fi +358504391388 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Toivonen

Opettaja, äidinkieli, suomi toisena kielenä (S2) Parolan lukio Paivi.Toivonen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tiia Toivonen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Tiia.Toivonen@kktavastia.fi +358504479867 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Niina Tolvanen

Ruokapalvelutyöntekijä Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut Niina.Tolvanen@kktavastia.fi +358504765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Tiina Tonteri

Psykiatrinen sairaanhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Tiina.Tonteri@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Taru Toppola

Suunnittelijaopettaja, kotoutumiskoulutus Vanajaveden Opisto Taru.Toppola@kktavastia.fi +358408696438 Jaakonkatu 28

Elina Torkko-Hieto

Opinto-ohjaaja Kaurialan lukio Elina.Torkko-Hieto@kktavastia.fi +358505090811 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Päivi Toroi

Lehtori, psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio Paivi.Toroi@kktavastia.fi +358407087956 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Pieta Tukkimäki-Hildén

Rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358407493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Rita Tuohiniemi

Lehtori, englanti, ruotsi Kaurialan lukio rita.tuohiniemi@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Sari Tuominen

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Sari.Tuominen@kktavastia.fi +358503697182 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna

Tero Tuominen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Tero.Tuominen@kktavastia.fi +358505171551 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Marja Tuominen

Erityisopettaja, englanti, ruotsi, ranska, yhteiset tutkinnon os Ammattiopisto Tavastia Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358504641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anne Turkia

Tuntiopettaja Kaurialan lukio Anne.Turkia@kktavastia.fi

Liisa Turtiainen

Opettaja, Valma-koulutus Ammattiopisto Tavastia Liisa.Turtiainen@kktavastia.fi +358504203001 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Auli Tynkkynen

Erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Auli.Tynkkynen@kktavastia.fi +358504437955 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Törmänen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Tormanen@kktavastia.fi +358504120595 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Jouko Töyry

Apulaisrehtori, opettaja, uskonto, filosofia Lammin lukio Jouko.Toyry@kktavastia.fi +35836214782 Lamminraitti 35, 16900 Lammi