Lammin lukio

Akseli Elomaa

Opettaja, kuvataide Lammin lukio Akseli.Elomaa@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Outi Eresmaa-Silvonen

Opettaja, ruotsi Lammin lukio outere@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Heli Gyldén

Opettaja, kotitalous Lammin lukio Heli.Gylden@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Hanno Halonen

Tuntiopettaja, käsityö Lammin lukio Hanno.Halonen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Saana Humalamäki

Opettaja, saksa Lammin lukio Saana.Humalamaki@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Kati Karinkanta

Opettaja, liikunta Lammin lukio Kati.Karinkanta@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Vesa Karjalainen

Opettaja, matematiikka Lammin lukio Vesa.Karjalainen@kktavastia.fi +358504753915 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Katja Kiiliäinen

Opettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia Lammin lukio Katja.Kiiliainen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Teppo Koskinen

Opettaja, musiikki Lammin lukio Teppo.Koskinen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Esa Kähkönen

Rehtori Lammin lukio Esa.Kahkonen@kktavastia.fi +358503461112 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Tiina Lehtiniemi

Erityisopettaja Lammin lukio Tiina.Lehtiniemi@kktavastia.fi +358504431572 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Päivi Lyytinen

Opettaja, englanti ja ranska Lammin lukio Paivi.Lyytinen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Raija Markkanen

Opinto-ohjaaja Lammin lukio Raija.Markkanen@kktavastia.fi +358505090373 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Heli Ojala

Opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Lammin lukio Heli.Ojala@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Johanna Ojanen

Tuntiopettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Lammin lukio Johanna.Ojanen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Jaana Rosendahl

Koulusihteeri Lammin lukio jaana.rosendahl@kktavastia.fi +358505091046 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Kirsi Saarikko

Opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Lammin lukio Kirsi.Saarikko@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Auli Saarivaara-Vartiainen

Opettaja, matematiikka Lammin lukio Auli.Saarivaara-Vartiainen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Kalle Silokangas

Opettaja, liikunta Lammin lukio Kalle.Silokangas@kktavastia.fi +358505090372 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Janne Taanila

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Lammin lukio Janne.Taanila@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Jouko Töyry

Apulaisrehtori, opettaja, uskonto, filosofia Lammin lukio Jouko.Toyry@kktavastia.fi +35836214782 Lamminraitti 35, 16900 Lammi