Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja

Ulla Eklund

Opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Ulla.Eklund@kktavastia.fi +358505090801 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Eija Hatakka-Peltonen

Opettaja, uskonto, et, psykologia ja filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Eija.Hatakka-Peltonen@kktavastia.fi +358505125557 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Matti Iittiläinen

Opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Matti.Iittilainen@kktavastia.fi +358504701509 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tiina Kivinen

Apulaisrehtori, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358405008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Minna Lokka

Lehtori, englanti, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Minna.Lokka@kktavastia.fi +358405890175 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Jukka Pommelin

Lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio , Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Jenni Salmela

Opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Jenni.Salmela@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Sirkku Sarin

Opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Sirkku.Sarin@kktavastia.fi +358505091048 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Juho Seppälä

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Juho.Seppala@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Pieta Tukkimäki-Hildén

Rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358407493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Heli Vilpas

Opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Heli.Vilpas@kktavastia.fi +358505090803 Hattelmalantie 6, G-rakennus