Lasten Liikunnan Tuki

Julia Ahlskog

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Julia.Ahlskog@kktavastia.fi

Rada Alabdalla

20230604 Lasten Liikunnan Tuki Rada.Alabdalla@kktavastia.fi

Mervi Alho

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Mervi.Alho@kktavastia.fi

Klairi Anastasiou

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Klairi.Anastasiou@kktavastia.fi

Julia Grundström

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Julia.Grundstrom@kktavastia.fi

Jesse Hyvärinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Jesse.Hyvarinen@kktavastia.fi

Anna Karhumaa

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Anna.Karhumaa@kktavastia.fi Ortelan koulu

Olli Kartano

Projektipäällikkö Lasten Liikunnan Tuki Olli.Kartano@kktavastia.fi +358400744860 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Petri Kaveniemi

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Petri.Kaveniemi@kktavastia.fi Hämeenlinnan yhteiskoulu

Oona Koukkula

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Oona.Koukkula@kktavastia.fi

Miro Kyllinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Miro.Kyllinen@kktavastia.fi

Juha Liedes

Toiminnanjohtaja Lasten Liikunnan Tuki Juha.Liedes@kktavastia.fi +358400744840 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Niko Mantere

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Niko.Mantere@kktavastia.fi

Erkka Nurminen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Erkka.Nurminen@kktavastia.fi

Jonne Nurminen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Jonne.Nurminen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Juha-Matti Pitkänen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Juha-Matti.Pitkanen@kktavastia.fi Eteläisten koulu

Jenna Puputti

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Jenna.Puputti@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu

Anja Pyykönen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Anja.Pyykonen@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu, Tarvasmäen yksikkö

Minna Rantanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Minna.Rantanen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Asta Saarinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Asta.Saarinen@kktavastia.fi

Anu Saarinen

Hankekoordinaattori Lasten Liikunnan Tuki Anu.Saarinen@kktavastia.fi +358409052908 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Alise Salmenaho

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Alise.Salmenaho@kktavastia.fi Alvettulan koulu

Tuuli Tiainen

Varhaiskasvatuksen kehittäjä Lasten Liikunnan Tuki Tuuli.Tiainen@kktavastia.fi +358404570865 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Joona Tihekari

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Joona.Tihekari@kktavastia.fi

Sari Uusitalo

Toimistosihteeri Lasten Liikunnan Tuki Sari.Uusitalo@kktavastia.fi +358400744886 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Maria Vallinheimo

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Maria.Vallinheimo@kktavastia.fi Hauhon yhtenäiskoulu

Otto Ventelä

Liikuntavastaava Lasten Liikunnan Tuki Otto.Ventela@kktavastia.fi +358400749302 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sirpa Virtanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Sirpa.Virtanen@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu