Lasten Liikunnan Tuki

Julia Ahlskog

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Julia.Ahlskog@kktavastia.fi

Rada Alabdalla

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Rada.Alabdalla@kktavastia.fi

Hanna Alava

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki hanna.alava@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Heini Alitalo

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki heini.alitalo@kktavastia.fi

Klairi Anastasiou

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Klairi.Anastasiou@kktavastia.fi

Katja Blomberg

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki katja.blomberg@kktavastia.fi

Julia Grundström

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Julia.Grundstrom@kktavastia.fi

Eveliina Heino

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki eveliina.heino@kktavastia.fi Hauhon yhtenäiskoulu

Sari Ijäs

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki sari.ijas@kktavastia.fi

Joonas Kallio

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki joonas.kallio@kktavastia.fi Hämeenlinnan yhteiskoulu

Anna Karhumaa

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Anna.Karhumaa@kktavastia.fi +358449015411 Ortelan koulu

Olli Kartano

Projektipäällikkö Lasten Liikunnan Tuki Olli.Kartano@kktavastia.fi +358400744860 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jami Kattelus

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki jami.kattelus@kktavastia.fi

Petri Kaveniemi

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Petri.Kaveniemi@kktavastia.fi Hämeenlinnan yhteiskoulu

Mika Kivikko

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki mika.kivikko@kktavastia.fi

Oona Koukkula

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Oona.Koukkula@kktavastia.fi

Maarit Kuusa

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki maarit.kuusa@kktavastia.fi

Miro Kyllinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Miro.Kyllinen@kktavastia.fi

Jenni Laine

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki jenni.laine@kktavastia.fi

Juha Liedes

Toiminnanjohtaja Lasten Liikunnan Tuki Juha.Liedes@kktavastia.fi +358400744840 Hattelmalantie 25, K-rakennus

luontoliikuntakeskus

Luontoliikuntakeskus Lasten Liikunnan Tuki luontoliikuntakeskus@kktavastia.fi

Mikael Luostarinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki mikael.luostarinen@kktavastia.fi

Hanna Mannila

Aamu- ja iltapäivätoiminnan koordinaattori Lasten Liikunnan Tuki hanna.mannila@kktavastia.fi Hattelmalantie 25, K-rakennus

Niko Mantere

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Niko.Mantere@kktavastia.fi

Heidi Nisumäki

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki heidi.nisumaki@kktavastia.fi

Erkka Nurminen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Erkka.Nurminen@kktavastia.fi

Jonne Nurminen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Jonne.Nurminen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Mareena Oksanen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki mareena.oksanen@kktavastia.fi

Aapo Ording

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki aapo.ording@kktavastia.fi

Roosa Penttilä

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki roosa.penttila@kktavastia.fi

Juha-Matti Pitkänen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Juha-Matti.Pitkanen@kktavastia.fi Eteläisten koulu

Jenna Puputti

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Jenna.Puputti@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu

Minna Rantanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Minna.Rantanen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Kaisa Ruponen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki kaisa.ruponen@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu

Eija Rättyä

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki eija.rattya@kktavastia.fi

Ada Saarinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki ada.saarinen@kktavastia.fi

Anu Saarinen

Hankekoordinaattori Lasten Liikunnan Tuki Anu.Saarinen@kktavastia.fi +358409052908 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Alise Salmenaho

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Alise.Salmenaho@kktavastia.fi Alvettulan koulu

Jenna Salminen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki jenna.salminen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Miia Salo

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki miia.salo@kktavastia.fi

Sini Savolainen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki sini.savolainen@kktavastia.fi Hämeenlinnan yhteiskoulu

Tuuli Tiainen

Varhaiskasvatuksen kehittäjä Lasten Liikunnan Tuki Tuuli.Tiainen@kktavastia.fi +358404570865 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Joona Tihekari

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Joona.Tihekari@kktavastia.fi

Cesilia Uusi-Illikainen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki cesilia.uusi-illikainen@kktavastia.fi

Sari Uusitalo

Toimistosihteeri Lasten Liikunnan Tuki Sari.Uusitalo@kktavastia.fi +358400744886 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Maria Vallinheimo

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Maria.Vallinheimo@kktavastia.fi Hauhon yhtenäiskoulu

Otto Ventelä

Liikuntavastaava Lasten Liikunnan Tuki Otto.Ventela@kktavastia.fi +358400749302 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Outi Verkkonen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki outi.verkkonen@kktavastia.fi

Vesa-Matti Virtanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki vesa-matti.virtanen@kktavastia.fi

Sirpa Virtanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Sirpa.Virtanen@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu

Hanna Ylinen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki hanna.ylinen@kktavastia.fi