Ravitsemis- ja siivouspalvelut

Marja Ahokas

Ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut Marja.Ahokas@kktavastia.fi +358504400921 Koljantie 7, Turenki

Riitta Ahonen

Kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut Riitta.Ahonen@kktavastia.fi +358504400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Victoria Arifullina

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Victoria.Arifullina@kktavastia.fi +358504392431 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiia Eklund

Ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tiia.Eklund@kktavastia.fi +358504400962 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Timo Heikkinen

Lähetti Ravitsemis- ja siivouspalvelut Timo.Heikkinen@kktavastia.fi +358505211450 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mira Janhunen

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Mira.Janhunen@kktavastia.fi +358504147378 Koljalantie 7, Turenki

Anne Karjala

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Anne.Karjala@kktavastia.fi +358503516770 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Tuija Kiuru

Elintarvikevarastonhoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tuija.Kiuru@kktavastia.fi +358504437957 Elintarvikevarasto, Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna

Terhi Koivisto

Ravitsemispäällikkö Ravitsemis- ja siivouspalvelut Terhi.Koivisto@kktavastia.fi +358505993176 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna

Saija Koivusalo

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Saija.Koivusalo@kktavastia.fi +358505763705 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Heli Korpiaho

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Heli.Korpiaho@kktavastia.fi +358504393659 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Jaana Kovero

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Jaana.Kovero@kktavastia.fi +358504382856 Hattelmalantie 8, D- ja L-rakennus

Anne Lahdenperä

Siivoustyönohjaaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Anne.Lahdenpera@kktavastia.fi +358504430848 Hattelmalantie 8

Tiina Lammia

Tarjoilija Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tiina.Lammia@kktavastia.fi +358504400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tuija Levelä

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tuija.Levela@kktavastia.fi +358504762092 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Arja-Leena Lundahl

Dieettikokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut Arja-Leena.Lundahl@kktavastia.fi +358504400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Kaisa Malmi

Kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut Kaisa.Malmi@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Marjaana Merivalo

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Marjaana.Merivalo@kktavastia.fi +358504400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pia Muilu

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Pia.Muilu@kktavastia.fi +358504400924 Jaakonkatu 28

Aila Murtomäki

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Aila.Murtomaki@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Riitta Niemi

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Riitta.Niemi@kktavastia.fi +358504389714 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Suzanne Nissiko

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Suzanne.Nissiko@kktavastia.fi +358504394058 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Anne Nylund

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Anne.Nylund@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mia Parkkari

Elintarvikevaraston hoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Mia.Parkkari@kktavastia.fi +358504437957 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Johanna Pehkonen

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Johanna.Pehkonen@kktavastia.fi +358505224083 Asentajantie 8-10

Jaana Pesonen

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Jaana.Pesonen@kktavastia.fi +358504347020 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Paivi Pitkanen-Jussila

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Paivi.Pitkanen-Jussila@kktavastia.fi +358504363503 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Sinikka Pönni

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Sinikka.Ponni@kktavastia.fi +358504613421 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Liga Ratinena

Siivoja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Liga.Ratinena@kktavastia.fi +358504726967 Hattelmalantie 8

Tarja Rauhala

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tarja.Rauhala@kktavastia.fi +358504398402 Hattelmalantie 8, C- ja D-rakennus

Arja Repo

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Arja.Repo@kktavastia.fi +358503499241 Hattelmalantie 25, I- ja H-rakennus

Paula Roslander

Ruokapalveluvastaava Ravitsemis- ja siivouspalvelut, Kaurialan lukio Paula.Roslander@kktavastia.fi +358504765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Suvi Rothsten

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Suvi.Rothsten@kktavastia.fi +358503703354 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna

Susanna Savikko

Kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut Susanna.Savikko@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mira Suosilta-Jokela

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Mira.Suosilta-Jokela@kktavastia.fi +358504400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Niina Tolvanen

Ruokapalvelutyöntekijä Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut Niina.Tolvanen@kktavastia.fi +358504765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Sari Tuominen

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Sari.Tuominen@kktavastia.fi +358503697182 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna

Natali Vesala

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut natali.vesala@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Susanna Vinnari-Järvinen

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Susanna.Vinnari-Jarvinen@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus