Vanajaveden Opisto

Gizem Ertoprak

KT, Työelämäohjaaja Vanajaveden Opisto Gizem.Ertoprak@kktavastia.fi Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Outi Itäluoma

Rehtori, HM, vestonomi amk | hallinto, kehittäminen, talous Vanajaveden Opisto Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358505917046 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Päivi Kantola

Henkilöstösihteeri Vanajaveden Opisto Paivi.Kantola@kktavastia.fi +358408690120 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Susanna Markkanen

FM, kielten opettaja Vanajaveden Opisto Susanna.Markkanen@kktavastia.fi +358503381611 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Anna Meisala

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Anna.Meisala@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Juha Mäkirinta

FM, suunnittelijaopettaja, koto-opetus, media, yhteisk.aineet Vanajaveden Opisto Juha.Makirinta@kktavastia.fi +358408696413 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Birgitta Pesonen

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto birgitta.pesonen@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Marjo Ritamäki

KM, apulaisrehtori, käsityö Vanajaveden Opisto Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358505257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Tuija Telén-Setälä

Artenomi amk, suunnittelijaopettaja, liikunta, sirkus, tanssi Vanajaveden Opisto Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358408686004 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Taru Toppola

HuK, suunnittelijaopettaja, koto-opetus Vanajaveden Opisto Taru.Toppola@kktavastia.fi +358408696438 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Hanna Vainionpää

MuM, laulupedagogi, suunnittelijaopettaja, musiikki,ilmaisutaito Vanajaveden Opisto Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358505287523 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Laura Valo

Muotoilija amk, suunnittelijaopettaja, kuvataide, tekninen työ Vanajaveden Opisto Laura.Valo@kktavastia.fi +358408696498 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Ulla-Maija Väisänen

Opistomestari Vanajaveden Opisto Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358505091606 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Päivi Wathén

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Paivi.Wathen@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Anne Yksjärvi

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Anne.Yksjarvi@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna