Vanajaveden opisto

Gizem Ertoprak

Hanketyöntekijä Vanajaveden opisto Gizem.Ertoprak@kktavastia.fi

Outi Itäluoma

Rehtori: hallinto, kehittäminen ja talous Vanajaveden Opisto Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358505917046 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Päivi Kantola

Henkilöstösihteeri Vanajaveden Opisto Paivi.Kantola@kktavastia.fi +358408690120 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Kari Koski

Apulaisrehtori, tekninen käsityö Vanajaveden Opisto Kari.Koski@kktavastia.fi +358400820613 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Susanna Markkanen

Kielten opettaja Vanajaveden Opisto Susanna.Markkanen@kktavastia.fi +358503381611 Jaakonkatu 28

Juha Mäkirinta

Suunnittelijaopettaja, koto-koulutus, suomi, yhteiskunta-aineet Vanajaveden Opisto Juha.Makirinta@kktavastia.fi +358408696413 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Birgitta Pesonen

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto birgitta.pesonen@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Marjo Ritamäki

Suunnittelijaopettaja, käsityö ja kuvataide Vanajaveden Opisto Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358505257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Tuija Telén-Setälä

Suunnittelijaopettaja, tanssi, liikunta, sirkus Vanajaveden Opisto Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358408686004 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Taru Toppola

Suunnittelijaopettaja, kotoutumiskoulutus Vanajaveden Opisto Taru.Toppola@kktavastia.fi +358408696438 Jaakonkatu 28

Hanna Vainionpää

Suunnittelijaopettaja, musiikki Vanajaveden Opisto Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358505287523 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Laura Valo

Vastaava opettaja, lasten ja nuorten kuvataidekoulu Vanajaveden Opisto Laura.Valo@kktavastia.fi +358408696498 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Ulla-Maija Väisänen

Opistomestari Vanajaveden Opisto Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358505091606 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Päivi Wathén

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Paivi.Wathen@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Anne Yksjärvi

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Anne.Yksjarvi@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna