Maarit Rahkola

Opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut maarit.rahkola@kktavastia.fi +358505882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anni Rahkonen

Uravalmentaja, Taitavasti Työhön-hanke Opiskelijapalvelut Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358504641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Dalbir Ram

Ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia dalbir.ram@kktavastia.fi +358504615662 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tuija Rantanen

Opettaja, pitkä matematiikka, atk Parolan lukio Tuija.Rantanen@kktavastia.fi Kinnalantie 1, 13720 Parola

Liga Ratinena

Kiertävä siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Liga.Ratinena@kktavastia.fi +358504726967

Tarja Rauhala

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tarja.Rauhala@kktavastia.fi +358504398402 Hattelmalantie 8, C- ja D-rakennus

Katariina Rauhamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358504396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Soile Reinikainen

Opettaja, erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358505605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Martti Rekola

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Martti.Rekola@kktavastia.fi +358503481513 Asentajantie 8-10

Arja Repo

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Arja.Repo@kktavastia.fi +358503499241 Hattelmalantie 25, I- ja H-rakennus

Jaana Reunanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358504400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anna-Leena Riekkola

Lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358504082570 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Marko Riikkula

Omavalmentaja-projektityöntekijä Hallinto Marko.Riikkula@kktavastia.fi +358505258055 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Airi Riitinki-Sundqvist

Lehtori, valma, VANKKA-hankekoordinaattori Ammattiopisto Tavastia Airi.Riitinki-Sundqvist@kktavastia.fi +358504437985 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sirpa Rintala

Lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Hallinto Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358408251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Edvard Ripatti

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Edvard.Ripatti@kktavastia.fi +358504621322 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Sanna Ripatti-Ilkka

Lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Marjo Ritamäki

Suunnittelijaopettaja, käsityö ja kuvataide Vanajaveden Opisto Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358505257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Suvi Rokka

Valma-ohjaaja (opintovapaalla) Ammattiopisto Tavastia Suvi.Rokka@kktavastia.fi +358504641329 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jaana Rosendahl

Koulusihteeri Lammin lukio jaana.rosendahl@kktavastia.fi +358505091046 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Paula Roslander

Ruokapalveluvastaava Ravitsemis- ja siivouspalvelut, Kaurialan lukio Paula.Roslander@kktavastia.fi +358504765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Suvi Rothsten

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Suvi.Rothsten@kktavastia.fi +358503703354 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna

Reijo Rothsten

Lehtori, rakennus Ammattiopisto Tavastia Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358504400461 Asentajantie 8-10

Arto Ruhala

Kehitysjohtaja Hallinto Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358505533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Hanna Rämö

Lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio hanna.ramo@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus