Maarit Rahkola

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut maarit.rahkola@kktavastia.fi +358505882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anni Rahkonen

Nuoriso-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358504641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Aleksi Raivio

It-suunnittelija It-palvelut aleksi.raivio@kktavastia.fi +358504757988 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Dalbir Ram

Ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia dalbir.ram@kktavastia.fi +358504615662 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tuija Rantanen

Opettaja, pitkä matematiikka, atk Parolan lukio Tuija.Rantanen@kktavastia.fi Kinnalantie 1, 13720 Parola

Virpi Rantanen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Virpi.Rantanen@kktavastia.fi +358504391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Sanna Rantanen

Lehtori, puhtauspalvelut Ammattiopisto Tavastia Sanna.Rantanen@kktavastia.fi +358504628169 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Minna Rantanen

Vastuuohjaaja Lasten Liikunnan Tuki Minna.Rantanen@kktavastia.fi Ruununmyllyn koulu

Liga Ratinena

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Liga.Ratinena@kktavastia.fi +358504726967 Hattelmalantie 8, B- ja F-rakennus

Tarja Rauhala

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tarja.Rauhala@kktavastia.fi +358504398402 Hattelmalantie 8, C- ja D-rakennus

Katariina Rauhamäki

Opettaja, englanti ja saksa, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358504396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Sari Rekola

Opistosihteeri Vanajaveden opisto sari.rekola@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Arja Repo

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Arja.Repo@kktavastia.fi +358503499241 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Jaana Reunanen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358504400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anna-Leena Riekkola

Lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358504082570 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Sirpa Rintala

Lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Kehittämis- ja kansainvälisyyspalvelut Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358408251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sanna Ripatti-Ilkka

Lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Marjo Ritamäki

KM, apulaisrehtori, käsityö Vanajaveden Opisto Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358505257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Jaana Rosendahl

Koulusihteeri Lammin lukio jaana.rosendahl@kktavastia.fi +358505091046 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Paula Roslander

Ruokapalveluvastaava Ravitsemis- ja siivouspalvelut, Kaurialan lukio Paula.Roslander@kktavastia.fi +358504765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Suvi Rothsten

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Suvi.Rothsten@kktavastia.fi +358503703354 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna

Reijo Rothsten

Lehtori, erityisopettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358504400461 Asentajantie 8-10

Arto Ruhala

Kehitysjohtaja Kehittämis- ja kansainvälisyyspalvelut Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358505533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Sari Ruokomaa

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Sari.Ruokomaa@kktavastia.fi +358504769740 Hattelmalantie 25, H- ja I-rakennus

Miikka Ruokonen

Ammatillinen ohjaaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Miikka.Ruokonen@kktavastia.fi +358505267955 Asentajantie 8-10

Kaisa Ruponen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki kaisa.ruponen@kktavastia.fi Kirkonkulman koulu

Kristina Ruuskanen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kristina.Ruuskanen@kktavastia.fi +358504778373 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Hanna Rämö

Lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio hanna.ramo@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Eija Rättyä

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki eija.rattya@kktavastia.fi