Marja Vaario

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marja.Vaario@kktavastia.fi +358504641323 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Hanna Vainionpää

Suunnittelijaopettaja, musiikki Vanajaveden Opisto Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358505287523 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Laura Valkeapää

Henkilöstöjohtaja Hallinto Laura.Valkeapaa@kktavastia.fi +358505852021 Hattelmalantie 8, A-rakennus | Hattelmalantie 6, G-rakennus

Laura Valo

Vastaava opettaja, lasten ja nuorten kuvataidekoulu Vanajaveden Opisto Laura.Valo@kktavastia.fi +358408696498 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Keskus Varasto

Asiakaspalvelu Keskusvarasto Keskus.Varasto@kktavastia.fi +358503477074 Koljalantie 7A, Turenki

Soile Varis

Lehtori, historia, yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio Soile.Varis@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Iina Varis

Opettaja, yhteiskunnallinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Iina.Varis@kktavastia.fi +358505163757 Hattelmalantie 8

Juha Vartiainen

Opettaja, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio Juha.Vartiainen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Pia Vekka-Tuominen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia pia.vekka-tuominen@kktavastia.fi +358505504051 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Annukka Venetmäki

Erityisopettaja, OTE-paja Ammattiopisto Tavastia Annukka.Venetmaki@kktavastia.fi +358504412401 Hattelmalantie 8

Teemu Vepsäläinen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Teemu.Vepsalainen@kktavastia.fi +358505504068 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Natali Vesala

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut natali.vesala@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Kari Vesaluoma

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Kari.Vesaluoma@kktavastia.fi +358504437974 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Taru Vierimaa

Uraohjaaja Opiskelijapalvelut Taru.Vierimaa@kktavastia.fi +358407229182 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kari Viiman

Vahtimestari Kiinteistöpalvelut Kari.Viiman@kktavastia.fi +358504400867 Hattelmalantie 8

Riki Viitamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Riki.Viitamaki@kktavastia.fi +358503400629 Jaakonkatu 28

Suvi Vilkko

Opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Parolan lukio Suvi.Vilkko@kktavastia.fi Kinnalantie 1, 13720 Parola

Heli Vilpas

Opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Heli.Vilpas@kktavastia.fi +358505090803 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Susanna Vinnari-Järvinen

Ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut Susanna.Vinnari-Jarvinen@kktavastia.fi +358505170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Henna Virta

Opinto-ohjaaja Kaurialan lukio Henna.Virta@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Leena Virtanen

Lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio Leena.Virtanen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Helena Vitie-Hampunen

Vastaava asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut Helena.Vitie-Hampunen@kktavastia.fi +358505848071 Hattelmalantie 25, P-rakennus

Minna Vitie-Ojala

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Minna.Vitie-Ojala@kktavastia.fi +358504400932 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anh Tuan Vo

Opettaja, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anh.Tuan.Vo@kktavastia.fi +358504722393 Hattelmalantie 8

Kimmo Vorobjev

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358504400436 Asentajantie 8-10

Sade Vuori

Koulutuskoordinaattori, pintakäsittelyala Ammattiopisto Tavastia Sade.Vuori@kktavastia.fi +358469217350 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Leila Vuorijärvi

Lehtori, vaatetusompelu Ammattiopisto Tavastia Leila.Vuorijarvi@kktavastia.fi +358504347007 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Markus Vuoskulompolo

Opettaja, työkyky ja hyvinvointi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Markus.Vuoskulompolo@kktavastia.fi +358504664924 Hattelmalantie 25, L-rakennus

Janne Väinölä

Koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Janne.Vainola@kktavastia.fi +358505533563 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Ulla-Maija Väisänen

Opistomestari Vanajaveden Opisto Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358505091606 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Jari Välkkynen

Lehtori, teollinen pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Jari.Valkkynen@kktavastia.fi +358504391380 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Kimmo Väre

Lehtori, työkyky ja hyvinvointi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358504677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus

Jukka Väätäinen

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Jukka.Vaatainen@kktavastia.fi +358505504054 Hattelmalantie 8, C-rakennus