Anni Ijäs

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anni.Ijas@kktavastia.fi +358504400895 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tuomo Iltanen

Rehtori Kaurialan lukio Tuomo.Iltanen@kktavastia.fi +358408696470 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Tuula Immonen

Palkkapalveluvastaava Hallinto Tuula.Immonen@kktavastia.fi +358504400937 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Heli Immonen

Lehtori, matematiikka ja kemia Kaurialan lukio Heli.Immonen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Antti Immonen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Antti.Immonen@kktavastia.fi +358504766886 Asentajantie 8-10

Riikka Ingström

Laskentapäällikkö Hallinto Riikka.Ingstrom@kktavastia.fi +358500748468 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Antti Iso-Pietila

Opettaja, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Antti.Iso-Pietila@kktavastia.fi +358504437963 Hattelmalantie 8, E-rakennus

It-700 Tavastian it-palvelut

It-palvelut It-palvelut 700@kktavastia.fi +35836581700

Outi Itäluoma

Rehtori: hallinto, kehittäminen ja talous Vanajaveden Opisto Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358505917046 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Mikko Itävaara

Tiedottaja-koulutussuunnittelija: digitaidot, kirjallisuus ym Vanajaveden Opisto, Viestintä ja markkinointi Mikko.Itavaara@kktavastia.fi +358503265202 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna