Sanna Jalli

Markkinointisihteeri Viestintä ja markkinointi Sanna.Jalli@kktavastia.fi +358504400938 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Elina Jalli

Oppimisen tuen koordinaattori Hallinto Elina.Jalli@kktavastia.fi +358504437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mira Janhunen

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Mira.Janhunen@kktavastia.fi +358504147378 Koljalantie 7, Turenki

Tuuli Janhunen

Opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Hämeenlinnan lyseon lukio Tuuli.Janhunen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Mira Jauhiainen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Mira.Jauhiainen@kktavastia.fi +358504437953 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Eeva Jokinen

Ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely (työvapaalla) Ammattiopisto Tavastia Eeva.Jokinen@kktavastia.fi +358504400498 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Margit Jokinen

Opistosihteeri Vanajaveden Opisto Margit.Jokinen@kktavastia.fi +35836581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Virve Juola

Opettaja, verhoilu Ammattiopisto Tavastia Virve.Juola@kktavastia.fi +358504400485 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Riitta Jylhä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Riitta.Jylha@kktavastia.fi +358504437956 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pia Jylhä-Ollila

Lehtori, puhtauspalvelut Ammattiopisto Tavastia Pia.Jylha-Ollila@kktavastia.fi +358504437959 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Marja Järvinen

Terveydenhoitaja Kaurialan lukio maja@kktavastia.fi +358505529417 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Reijo Järvinen

Rehtori Parolan lukio Reijo.Jarvinen@kktavastia.fi +358503207789 Kinnalantie 1, 13720 Parola

Jukka Järvinen

Ammatillinen ohjaaja, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Jukka.Jarvinen@kktavastia.fi +358469238236 Koljalantie 7, Turenki

Markku Järvinen

Lehtori, rakennus Ammattiopisto Tavastia Markku.Jarvinen@kktavastia.fi +358504440855 Asentajantie 8-10