Päivi Aaltonen

Toimistopäällikkö, johdon sihteeri Tavastia Koulutus Oy, Hallinto Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358504400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Marja Ahokas

Ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut Marja.Ahokas@kktavastia.fi +358504400921 Koljantie 7, Turenki

Mikko Ahola

Lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Ammattiopisto Tavastia Mikko.Ahola@kktavastia.fi +358504521123 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Riitta Ahonen

Kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut Riitta.Ahonen@kktavastia.fi +358504400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Juha Ahoniemi

It-suunnittelija It-palvelut Juha.Ahoniemi@kktavastia.fi +358503662220 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Anne Ahvenharju

Opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358408696205 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Veli-Matti Ahvenharju

Lehtori, elintarvikeala Ammattiopisto Tavastia Veli-Matti.Ahvenharju@kktavastia.fi +358504365939 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Jyrki Alanko

Opettaja, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Jyrki.Alanko@kktavastia.fi +358504730708 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Tiina Alhainen

Monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358504347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kaarin Allenius

Lehtori, opo, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358504437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Säde Andsten

Lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (virkavapaalla) Hämeenlinnan lyseon lukio Sade.Andsten@kktavastia.fi +358505613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Sanna Anttonen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Sanna.Anttonen@kktavastia.fi +358469205128 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Rauno Argillander

Koulutuspäällikkö, tiedolla johtaminen Hallinto Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358504347001 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Victoria Arifullina

Siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut Victoria.Arifullina@kktavastia.fi +358504392431 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kaisa Arola

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut Kaisa.Arola@kktavastia.fi +358505533401 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Susanna Aromaa

Opettaja, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Susanna.Aromaa@kktavastia.fi Hattelmalantie 8

Marjut Arvonen

Opintosihteeri Kaurialan lukio Marjut.Arvonen@kktavastia.fi +358505090802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Jouni Asikainen

Lehtori, autoala Ammattiopisto Tavastia Jouni.Asikainen@kktavastia.fi +358504715876 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Asiakaspalvelu Autoala

Töiden vastaanotto (emme ota töitä vastaan toistaiseksi) Ammattiopisto Tavastia Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi +358504400854 Hattelmalantie 8, D-rakennus