Markku Eertola

Lehtori, teollinen pintakäsittely Ammattiopisto Tavastia Markku.Eertola@kktavastia.fi +358503439568 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Tia Ekholm

Opinto-ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358503382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Ulla Eklund

Opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Ulla.Eklund@kktavastia.fi +358505090801 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tiia Eklund

Ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut Tiia.Eklund@kktavastia.fi +358504400962 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Senja Eklöf

Lehtori, ravintola- ja cateringala, erityisope (elintarvikeala) Ammattiopisto Tavastia senja.eklof@kktavastia.fi +358504400891 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Ella Eld

It-suunnittelija It-palvelut Ella.Eld@kktavastia.fi +358504437947 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Veijo Elo

Opettaja, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Veijo.Elo@kktavastia.fi +358504393058 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Irmeli Elo

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Irmeli.Elo@kktavastia.fi +358504400454 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Akseli Elomaa

Opettaja, kuvataide Lammin lukio Akseli.Elomaa@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Maj-Britt Eloranta

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Maj-Britt.Eloranta@kktavastia.fi +358504437950 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Outi Eresmaa-Silvonen

Opettaja, ruotsi Lammin lukio outere@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Jyrki Eriksson

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio Jyrki.Eriksson@kktavastia.fi +358509110335 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Gizem Ertoprak

Hanketyöntekijä Vanajaveden opisto Gizem.Ertoprak@kktavastia.fi

Pirjo Ervasti-Saksala

Opettaja, kudonta Ammattiopisto Tavastia Pirjo.Ervasti-Saksala@kktavastia.fi +358504400868 Hattelmalantie 8, B-rakennus