Tavastia Ohjauspiste

Opinto-ohjaus, opinto-ohjaaja, opo Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut ohjauspiste@kktavastia.fi +35836581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Joona Ojanen

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio Joona.Ojanen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Johannes Ojansuu

Lehtori, filosofia, elämänkatsomustieto Kaurialan lukio Johannes.Ojansuu@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Mareena Oksanen

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki mareena.oksanen@kktavastia.fi

Jarmo Ollila

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Jarmo.Ollila@kktavastia.fi +358504777115 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Riikka Ollinkangas

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358504400950 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Sari Ora

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Sari.Ora@kktavastia.fi +358504786464 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Aapo Ording

Ohjaaja Lasten Liikunnan Tuki aapo.ording@kktavastia.fi

Minna Orimus

Lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio Minna.Orimus@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus