Tavastia Ohjauspiste

Opinto-ohjaus Opiskelijapalvelut ohjauspiste@kktavastia.fi +35836581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Heli Ojala

Opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Lammin lukio Heli.Ojala@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Joona Ojanen

Opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio Joona.Ojanen@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Johanna Ojanen

Tuntiopettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Lammin lukio Johanna.Ojanen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Johannes Ojansuu

Lehtori, filosofia, elämänkatsomustieto Kaurialan lukio Johannes.Ojansuu@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Riikka Ollinkangas

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358504400950 Hattelmalantie 8

Minna Orimus

Lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio Minna.Orimus@kktavastia.fi +358505090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus