Jouni Haajanen

Kuntayhtymän johtaja Hallinto jouni.haajanen@kktavastia.fi +358400505388 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jaana Haajanen

Lehtori AmmattiopistoTavastia Jaana.Haajanen@kktavastia.fi +358504413481 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Juha Haavisto

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Juha.Haavisto@kktavastia.fi +358504400907 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Janne Hakala

Lehtori, varastoala Ammattiopisto Tavastia, Keskusvarasto Janne.Hakala@kktavastia.fi +358504778143 Koljalantie 7, Turenki

Kirsi Hakulinen

Opintosihteeri Ammattiopiston opintotoimisto Kirsi.Hakulinen@kktavastia.fi +358504400926 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anu Halinen

Terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut anu.halinen@kktavastia.fi +358503824579 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Hanni Halonen

Lehtori, ranska ja englanti (virkavapaalla lv. 2021-2022) Kaurialan lukio Hanni.Halonen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Hanno Halonen

Tuntiopettaja, käsityö Lammin lukio Hanno.Halonen@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Eija Hatakka-Peltonen

Opettaja, uskonto, et, psykologia ja filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja Eija.Hatakka-Peltonen@kktavastia.fi +358505125557 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Maija Heikkilä

Terveydenhoitaja Hämeenlinnan lyseon lukio Maija.Heikkila@kktavastia.fi +358504999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Sari Heikkilä

Lehtori, matematiikka ja tietotekniikka Kaurialan lukio Sari.Heikkila@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Timo Heikkinen

Lähetti Ravitsemis- ja siivouspalvelut Timo.Heikkinen@kktavastia.fi +358505211450 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Antti Heikkinen

Opettaja, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358503517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Virpi Heino

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Virpi.Heino@kktavastia.fi +358504391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Satu Heinonen

Opintosihteeri Ammattiopiston opintotoimisto Satu.Heinonen@kktavastia.fi +358504400909 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Sami Heinonen

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358504347003 Asentajantie 8-10

Osmo Helkiö

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358443827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Pasi Henriksson

Lehtori, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358505140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Esko Hentilä

Lehtori, matkailu Ammattiopisto Tavastia Esko.Hentila@kktavastia.fi +358400482231 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Saija Hieta

Henkilöstön kehittäjä Hallinto Saija.Hieta@kktavastia.fi +358504400459 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Hanna Hietikko

Lehtori, saksa ja ruotsi Kaurialan lukio Hanna.Hietikko@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Esa Hiltunen

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Esa.Hiltunen@kktavastia.fi +358504682456 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Matti Hirvonen

Opettaja, logistiikka Ammattiopisto Tavastia Matti.Hirvonen@kktavastia.fi +358504522218 Koljalantie 7, Turenki

Tiina Hokkanen

Opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio Tiina.Hokkanen@kktavastia.fi +358505090757 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Tiina Hottinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tiina.Hottinen@kktavastia.fi +358505250332 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Janne Hulkko

Opettaja, rakennusala Ammattiopisto Tavastia Janne.Hulkko@kktavastia.fi +358505267955 Asentajantie 8-10

Sara Hulkkonen

Opettaja, lasiala Ammattiopisto Tavastia Sara.Hulkkonen@kktavastia.fi +358505504075 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi

Saana Humalamäki

Opettaja, saksa Lammin lukio Saana.Humalamaki@kktavastia.fi +35836214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi

Emilia Hurme

Opettaja, venäjä Parolan lukio Emilia.Hurme@kktavastia.fi Kinnalantie 1, 13720 Parola

Johanna Hurskainen

Lehtori, ruotsi ja saksa Kaurialan lukio Johanna.Hurskainen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Kirsi Huttunen

Ohjaaja, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358504543368 Hattelmalantie 8

Anna Huuskonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna.Huuskonen@kktavastia.fi +358504757302 Hattelmalanite 8, S-rakennus

Erika Hämäläinen

Opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut, Hämeenlinnan lyseon lukio erika.hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiia Hänninen

Ammatillinen ohjaaja, kahvila Ammattiopisto Tavastia Tiia.Hanninen@kktavastia.fi +358504640268 Hattelmalantie 25, I-rakennus