Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut

Katriina Autio

Opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut, Kaurialan lukio Katriina.Autio@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Tia Ekholm

Erityisopettaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358503382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anu Halinen

Terveydenhoitaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut anu.halinen@kktavastia.fi +358503824579 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Ida Hautanen

Koulukuraattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut, Hämeenlinnan lyseon lukio Ida.Hautanen@kktavastia.fi +358505205994 Hattelmalantie 6, G-rakennus

Mika Heinonen

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Mika.Heinonen@kktavastia.fi +358504089001 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Elina Jalli

Oppimisen tuen koordinaattori, Ammattiopisto Tavastia Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Elina.Jalli@kktavastia.fi +358504437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Pirjo Kannisto

Erityisopettaja, OTE-paja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Pirjo.Kannisto@kktavastia.fi +358503005706 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Eerika Ketonen

Koulukuraattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Eerika.Ketonen@kktavastia.fi +358504400482 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Kortesniemi

Opiskelijapalvelupäällikkö Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Paivi.Kortesniemi@kktavastia.fi +358505957138 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Janne Kuisma

Nuoriso-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Janne.Kuisma@kktavastia.fi +358505533570 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Annika Kuparinen

Uraohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Annika.Kuparinen@kktavastia.fi +358505678817 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Veli-Pekka Körkkö

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Veli-Pekka.Korkko@kktavastia.fi +358504086573 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Virpi Lahti

Terveydenhoitaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Virpi.Lahti@kktavastia.fi +358469205128 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Sirpa Lahtinen

Terveydenhoitaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Sirpa.Lahtinen@kktavastia.fi +358505531895 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riikka Lehto

Koulutuspäällikkö, ohjauspalvelut ja tiedolla johtaminen Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Riikka.Lehto@kktavastia.fi +358504737323 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Marika Loikkanen

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Marika.Loikkanen@kktavastia.fi +358503297790 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Markoff-Takala

Asuntolaohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Paivi.Markoff-Takala@kktavastia.fi +358405821721 Hattelmalantie 25, P-rakennus

Tiia Mäkinen

Uraohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Tiia.Makinen@kktavastia.fi +358504097714 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Annu Nevala

Opiskeluhuollon psykologi Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Annu.Nevala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Nurminen

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Paivi.Nurminen@kktavastia.fi +358504687551 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Tavastia Ohjauspiste

Opinto-ohjaus, opinto-ohjaaja, opo Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut ohjauspiste@kktavastia.fi +35836581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Pirjetta Pakanen

Vastaava koulukuraattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Pirjetta.Pakanen@kktavastia.fi +358504391382 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiina Pesonen

Terveydenhoitaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Tiina.Pesonen@kktavastia.fi +358469216075 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Maarit Rahkola

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut maarit.rahkola@kktavastia.fi +358505882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anni Rahkonen

Nuoriso-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358504641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Marko Salakari

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Marko.Salakari@kktavastia.fi +358504391384 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Piritta Salo

Koulukuraattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut, Kaurialan lukio Piritta.Salo@kktavastia.fi +358509110941 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna

Virpi Seppälä

Opiskeluhuollon psykologi Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut, Kaurialan lukio Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Piia Sinisalo

Opiskelijahallintokoordinaattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut piia.sinisalo@kktavastia.fi +358505240418 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Elina Sorvari

Opinto-ohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Elina.Sorvari@kktavastia.fi +358504786849 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Asuntolan Toimisto

Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Asuntolan.Toimisto@kktavastia.fi +358504400920 Kauratie 2, 13100 Hämeenlinna

Minna Tuominen

Uraohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Minna.Tuominen@kktavastia.fi +358505625458 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Taru Vierimaa

Uraohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Taru.Vierimaa@kktavastia.fi +358407229182 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Helena Vitie-Hampunen

Vastaava asuntolaohjaaja Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Helena.Vitie-Hampunen@kktavastia.fi +358505848071 Hattelmalantie 25, P-rakennus

Janne Väinölä

Koulukuraattori Ohjaus- ja hyvinvointipalvelut Janne.Vainola@kktavastia.fi +358505533563 Hattelmalantie 8, S-rakennus