Liiketoiminta, tuotekehitystyö, matkailu ja puhtauspalvelut

Sanni Hallanvaara

Tjk-ohjaajana Ammattiopisto Tavastia Sanni.Hallanvaara@kktavastia.fi +358503528493

Esko Hentilä

Lehtori, matkailu Ammattiopisto Tavastia Esko.Hentila@kktavastia.fi +358400482231 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Esa Hiltunen

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Esa.Hiltunen@kktavastia.fi +358504682456 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Pia Jylhä-Ollila

Lehtori, puhtauspalvelut Ammattiopisto Tavastia Pia.Jylha-Ollila@kktavastia.fi +358504437959 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Seija Kajaala

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Seija.Kajaala@kktavastia.fi +358504400875 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Helinä Kangas

Lehtori, matkailu Ammattiopisto Tavastia Helina.Kangas@kktavastia.fi +358505504013 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tuula Katajisto

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Tuula.Katajisto@kktavastia.fi +358504400494 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mervi Kivistö

Lehtori, matkailu Ammattiopisto Tavastia Mervi.Kivisto@kktavastia.fi +358504413732 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tuovi Korkeakoski

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Tuovi.Korkeakoski@kktavastia.fi +358408251775 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Marko Kuosmanen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Marko.Kuosmanen@kktavastia.fi +358504400876 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anna-Maija Lauttia

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Anna-Maija.Lauttia@kktavastia.fi +358504400877 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Tiina Luukas

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Tiina.Luukas@kktavastia.fi +358504400893 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Arto Niemelä

Opettaja, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia Arto.Niemela@kktavastia.fi +358500499137 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Marja Peltoniemi

Lehtori, erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Marja.Peltoniemi@kktavastia.fi +358503689632 Hattelmalantie 8

Merja Pulkki

Lehtori, puhtauspalvelut Ammattiopisto Tavastia Merja.Pulkki@kktavastia.fi +358504437962 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Jarkko Savijoki

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia jarkko.savijoki@kktavastia.fi +358504083387 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Seppälä

Opettaja, matkailu Ammattiopisto Tavastia Paivi.Seppala@kktavastia.fi +358504400481 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Satu Vuori

Lehtori, liiketoiminta Ammattiopisto Tavastia satu.vuori@kktavastia.fi +358504400426 Hattelmalantie 8, A-rakennus