Yhteystiedot: Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu

Elo Veijo opettaja, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Veijo.Elo@kktavastia.fi +358 50 4393058 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Front Ari opettaja, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Ari.Front@kktavastia.fi +358 50 3563921 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Heino Virpi ammatillinen ohjaaja Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Virpi.Heino@kktavastia.fi +358 50 4391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Heinonen Sami opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4347003 Asentajantie 8-10
Helkiö Osmo lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358 44 3827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Henriksson Pasi lehtori, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358 50 5140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Hietala Ismo opettaja, maarakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Ismo.Hietala@kktavastia.fi +358 50 5533565 Asentajantie 8-10
Iso-Pietilä Antti opettaja, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Iso-Pietila@kktavastia.fi +358 50 4437963 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Järvinen Markku lehtori, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Markku.Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 4440855 Asentajantie 8-10
Kanerva Elina lehtori Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358 50 4437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kilkka Minna lehtori, erityisopettaja Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358 50 5001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kiviranta Kari lehtori, sähköala (virkavapaalla 30.4.2020 asti) Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Kiviranta@kktavastia.fi +358 50 5504029 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Koivisto Kari opettaja, talotekniikka (virkavapaalla) Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Koivisto@kktavastia.fi +358 50 3011673 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Koivusaari Pauli lehtori, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi +358 50 3011638 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kovanen Anssi lehtori, korttikoulutukset, sähkö Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Anssi.Kovanen@kktavastia.fi +358 50 5910208 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kääriäinen Jukka lehtori, kiinteistöpalvelu Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Jukka.Kaariainen@kktavastia.fi +358 50 4400457 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Lauren Kari lehtori, talotekniikka Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Lauren@kktavastia.fi +358 50 5345933 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Lehto Timo ammatillinen ohjaaja, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Timo.Lehto@kktavastia.fi +385 50 4729226 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lintunen Tero lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Lintunen@kktavastia.fi +358 50 5298515 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Loikainen Tero lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Loikainen@kktavastia.fi +358 50 3551185 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Maunula Mikko lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mikko.Maunula@kktavastia.fi +358 50 3598123 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Merisaari Antti opettaja, talotekniikka Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Merisaari@kktavastia.fi +358 50 5756526 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Pelli Veli lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Veli.Pelli@kktavastia.fi +358 50 4437976 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Rekola Martti opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Martti.Rekola@kktavastia.fi +358 50 3481513 Asentajantie 8-10
Rothsten Reijo lehtori, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358 50 4400461 Asentajantie 8-10
Ruokonen Antti lehtori, maarakennus (virkavapaalla 31.12.2020 asti) Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Ruokonen@kktavastia.fi +358 50 3565612 Asentajantie 8-10
Tamminen Mika lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358 50 3456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Toivanen Mika opettaja, kiinteistöpalvelu Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mika.Toivanen@kktavastia.fi +358 50 5504031 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Tuominen Tero koulutuspäällikkö Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 5171551 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Vettensaari Mika lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mika.Vettensaari@kktavastia.fi +358 50 4400584 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Vorobjev Kimmo opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358 50 4400436 Asentajantie 8-10
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia