Yhteystiedot: Parolan lukio

Hurme Emilia opettaja, venäjä Parolan lukio
Emilia.Hurme@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Julén Anneli opettaja, musiikki Parolan lukio
Anneli.Julen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Järvinen Reijo rehtori Parolan lukio
Reijo.Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 3207789 Myllytie 33, 13720 Parola
Kosola Anne-Mari opinto-ohjaaja Parolan lukio
Anne-Mari.Kosola@kktavastia.fi +358 50 5165671 Myllytie 33, 13720 Parola
Laitila Esko opettaja. liikunta Parolan lukio
Esko.Laitila@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Lehtonen Merja opettaja, ruotsi Parolan lukio
Merja.Lehtonen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Leppänen Matti opettaja, fysiikka, lyhyt matematiikka Parolan lukio
Matti.Leppanen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Muttonen Tarja opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Parolan lukio
Tarja.Muttonen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Nieminen Tuomas opettaja, filosofia, psykologia, uskonto Parolan lukio
Tuomas.Nieminen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Pehkonen Tuija opintosihteeri Parolan lukio
Tuija.Pehkonen@kktavastia.fi +358 50 5090333 Myllytie 33, 13720 Parola
Peltola Tiina apulaisrehtori, englanti Parolan lukio
Tiina.Peltola@kktavastia.fi +358 50 5988693 Myllytie 33, 13720 Parola
Perikangas Esko opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Parolan lukio
Esko.Perikangas@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Rantanen Tuija opettaja, pitkä matematiikka, atk Parolan lukio
Tuija.Rantanen@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Sarva Kati opettaja, liikunta Parolan lukio, Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kati.Sarva@kktavastia.fi Myllytie 33, Parola | Hattelmalantie 8, Hämeenlinna
Syyrilä Heini opettaja, saksa Parolan lukio
Heini.Syyrila@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Vilkko Suvi opettaja, biologia, maantiede, terveystieto Parolan lukio
Suvi.Vilkko@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
Ylitalo Elina opettaja, kemia ja lyhyt matematiikka Parolan lukio
Elina.Ylitalo@kktavastia.fi +358 50 5090095 Myllytie 33, 13720 Parola
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia