Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Haajanen Jouni kuntayhtymän johtaja Hallinto
jouni.haajanen@kktavastia.fi +358 40 0505388 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Haajanen Jaana lehtori Terveys ja hyvinvointi
Jaana.Haajanen@kktavastia.fi +358 50 4413481 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Haavisto Juha lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Juha.Haavisto@kktavastia.fi +358 50 4400907 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Haikka Mervi lehtori, varastoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Mervi.Haikka@kktavastia.fi +358 50 3849100 Koljalantie 7, Turenki
Hakala Janne lehtori, varastoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Janne.Hakala@kktavastia.fi +358 50 4778143 Koljalantie 7, Turenki
Hakulinen Kirsi opintosihteeri Opintotoimisto
Kirsi.Hakulinen@kktavastia.fi +358 50 4400926 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Halinen Anu terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
anu.halinen@kktavastia.fi +358 50 3824579 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Halminen Pauli lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Pauli.Halminen@kktavastia.fi +358 50 4400850 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Halonen Hanni lehtori, ranska ja englanti Kaurialan lukio
Hanni.Halonen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Harkila Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Harkila@kktavastia.fi +358 50 4437948 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hatakka-Peltonen Eija tuntiopettaja, uskonto, et, psykologia ja filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Eija.Hatakka-Peltonen@kktavastia.fi +358 50 5125557 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Heikkilä Sari lehtori, matematiikka ja tietotekniikka Kaurialan lukio
Sari.Heikkila@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Heikkilä Maija terveydenhoitaja (virkavapaalla) Hämeenlinnan lyseon lukio
Maija.Heikkila@kktavastia.fi +358 50 4999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Heikkinen Timo lähetti Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Timo.Heikkinen@kktavastia.fi +358 50 5211450 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heikkinen Antti opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358 50 3517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Heino Virpi ammatillinen ohjaaja Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Virpi.Heino@kktavastia.fi +358 50 4391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Heinonen Mika opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Mika.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4400484 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heinonen Satu opintosihteeri Opintotoimisto
Satu.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4400909 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heinonen Sami opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4347003 Asentajantie 8-10
Helkiö Osmo lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358 44 3827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Henriksson Pasi lehtori, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358 50 5140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Hentilä Esko lehtori, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Esko.Hentila@kktavastia.fi +358 40 0482231 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Hieta Saija henkilöstön kehittäjä Hallinto
Saija.Hieta@kktavastia.fi +358 50 4400459 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Hietala Ismo opettaja, maarakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Ismo.Hietala@kktavastia.fi +358 50 5533565 Asentajantie 8-10
Hietikko Hanna lehtori, saksa ja ruotsi Kaurialan lukio
Hanna.Hietikko@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Hiltunen Esa lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Esa.Hiltunen@kktavastia.fi +358 50 4682456 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Hokkanen Tiina opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Hokkanen@kktavastia.fi +358 50 5090757 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Hottinen Tiina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tiina.Hottinen@kktavastia.fi +358 50 5250332 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Huhtapelto Susanna opettaja, hius ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Susanna.Huhtapelto@kktavastia.fi +358 50 4400861 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Hulkkonen Sara opettaja, lasiala Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Sara.Hulkkonen@kktavastia.fi +358 50 5504075 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi
Humalamäki Saana opettaja, saksa Lammin lukio
Saana.Humalamaki@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Hurme Emilia opettaja, venäjä Parolan lukio
Emilia.Hurme@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Hurskainen Johanna lehtori, ruotsi ja saksa Kaurialan lukio
Johanna.Hurskainen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Huttunen Kirsi ohjaaja, maahanmuuttajien perusopetus Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358 50 4543368 Hattelmalantie 8
Huuskonen Anna lehtori Terveys ja hyvinvointi
Hämäläinen Erika opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Opiskelijapalvelut
Erika.Hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hänninen Tiia ammatillinen ohjaaja, kahvila Ravintola, catering ja elintarvike
Tiia.Hanninen@kktavastia.fi +358 50 4640268 Hattelmalantie 25, I-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia