Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu

Ari Ahlsten

Harjoittelija, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Ari.Ahlsten@kktavastia.fi +358505981898 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Veijo Elo

Opettaja, sähköala Ammattiopisto Tavastia Veijo.Elo@kktavastia.fi +358504393058 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Virpi Heino

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Virpi.Heino@kktavastia.fi +358504391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Sami Heinonen

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358504347003 Asentajantie 8-10

Osmo Helkiö

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358443827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Pasi Henriksson

Lehtori, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358505140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Ismo Hietala

Ammatillinen ohjaaja (virkavapaalla 2.3.2021 asti) Ammattiopisto Tavastia Ismo.Hietala@kktavastia.fi +358505533565 Asentajantie 8-10

Janne Hulkko

Opettaja, rakennusala Ammattiopisto Tavastia Janne.Hulkko@kktavastia.fi +358505267955 Asentajantie 8-10

Antti Immonen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Antti.Immonen@kktavastia.fi +358504766886 Asentajantie 8-10

Antti Iso-Pietila

Opettaja, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Antti.Iso-Pietila@kktavastia.fi +358504437963 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Markku Järvinen

Lehtori, rakennus Ammattiopisto Tavastia Markku.Jarvinen@kktavastia.fi +358504440855 Asentajantie 8-10

Kalle Kivinen

Opettaja, sähköala Ammattiopisto Tavastia Kalle.Kivinen@kktavastia.fi +358505643949 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Kari Kiviranta

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Kari.Kiviranta@kktavastia.fi +358505504029 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Pauli Koivusaari

Lehtori, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi +358503011638 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Anssi Kovanen

Lehtori, kiinteistöpalvelu Ammattiopisto Tavastia Anssi.Kovanen@kktavastia.fi +358505910208 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jukka Kääriäinen

Lehtori, kiinteistöpalvelu Ammattiopisto Tavastia Jukka.Kaariainen@kktavastia.fi +358504400457 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Kari Lauren

Lehtori, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Kari.Lauren@kktavastia.fi +358505345933 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Timo Lehto

Ammatillinen ohjaaja, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Timo.Lehto@kktavastia.fi +385504729226 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Tero Loikainen

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Tero.Loikainen@kktavastia.fi +358503551185 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Tiia Löfqvist

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Tiia.Lofqvist@kktavastia.fi +358504400879 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Mikko Maunula

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Mikko.Maunula@kktavastia.fi +358503598123 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Antti Merisaari

Opettaja, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Antti.Merisaari@kktavastia.fi +358505756526 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Veli Pelli

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Veli.Pelli@kktavastia.fi +358504437976 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Petteri Pyykkönen

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Petteri.Pyykkonen@kktavastia.fi +358504400883 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Martti Rekola

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Martti.Rekola@kktavastia.fi +358503481513 Asentajantie 8-10

Reijo Rothsten

Lehtori, rakennus Ammattiopisto Tavastia Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358504400461 Asentajantie 8-10

Mika Tamminen

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358503456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Tero Tuominen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Tero.Tuominen@kktavastia.fi +358505171551 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Kimmo Vorobjev

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358504400436 Asentajantie 8-10