Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu

Jyrki Alanko

Opettaja, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Jyrki.Alanko@kktavastia.fi +358504730708 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Kirsi-Marja Elg

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Kirsi-Marja.Elg@kktavastia.fi +358503085657 Asentajantie 8-10

Veijo Elo

Opettaja, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Veijo.Elo@kktavastia.fi +358504393058 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Sami Heinonen

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Sami.Heinonen@kktavastia.fi +358504347003 Asentajantie 8-10

Osmo Helkiö

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Osmo.Helkio@kktavastia.fi +358443827373 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Pasi Henriksson

Lehtori, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pasi.Henriksson@kktavastia.fi +358505140914 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Antti Immonen

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Antti.Immonen@kktavastia.fi +358504766886 Asentajantie 8-10

Anders Kaikkonen

Opettaja, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Anders.Kaikkonen@kktavastia.fi +358504089490 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Kalle Kivinen

Opettaja, sähköala Ammattiopisto Tavastia Kalle.Kivinen@kktavastia.fi +358505643949 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Kari Kiviranta

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Kari.Kiviranta@kktavastia.fi +358505504029 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Pauli Koivusaari

Lehtori, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi +358503011638 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Pekka Korpela

Opettaja, maanmittaus Ammattiopisto Tavastia Pekka.Korpela@kktavastia.fi +358504680964 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Anssi Kovanen

Lehtori, kiinteistöpalvelu Ammattiopisto Tavastia Anssi.Kovanen@kktavastia.fi +358505910208 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Tomi Lindsten

Opettaja, kiinteistöpalvelu Ammattiopisto Tavastia Tomi.Lindsten@kktavastia.fi +358504777579 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Tero Loikainen

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Tero.Loikainen@kktavastia.fi +358503551185 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Tiia Löfqvist

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Tiia.Lofqvist@kktavastia.fi +358504400879 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Mikko Maunula

Lehtori, sähköala Ammattiopisto Tavastia Mikko.Maunula@kktavastia.fi +358503598123 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Antti Merisaari

Opettaja, talotekniikka Ammattiopisto Tavastia Antti.Merisaari@kktavastia.fi +358505756526 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Jere Metsälä

Ammatillinen ohjaaja, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Jere.Metsala@kktavastia.fi +358504687140 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Jarmo Ollila

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Jarmo.Ollila@kktavastia.fi +358504777115 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Mika Pykälä-Aho

Tuntiopettaja Ammattiopisto Tavastia Mika.Pykala-Aho@kktavastia.fi +358503417036

Petteri Pyykkönen

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Petteri.Pyykkonen@kktavastia.fi +358504400883 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Virpi Rantanen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Virpi.Rantanen@kktavastia.fi +358504391381 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Reijo Rothsten

Lehtori, erityisopettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358504400461 Asentajantie 8-10

Miikka Ruokonen

Ammatillinen ohjaaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Miikka.Ruokonen@kktavastia.fi +358505267955 Asentajantie 8-10

Lauri Sippola

Tuntiopettaja, maarakennus Ammattiopisto Tavastia Lauri.Sippola@kktavastia.fi +358503038003 Asentajantie 8-10

Pekka Syrjäkylä

Opettaja, sähköala Ammattiopisto Tavastia Pekka.Syrjakyla@kktavastia.fi +358505707183 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Mika Tamminen

Lehtori, tieto- ja viestintätekniikka Ammattiopisto Tavastia Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358503456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Tero Tuominen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Tero.Tuominen@kktavastia.fi +358505171551 Hattelmalantie 8, F-rakennus

Kimmo Vorobjev

Opettaja, rakennus Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vorobjev@kktavastia.fi +358504400436 Asentajantie 8-10