Yhteystiedot: Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus

Alatalo Kirsi opettaja, maahanmuuttajien perusopetus Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kirsi.Alatalo@kktavastia.fi +358 50 5012440 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Allenius Kaarin lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358 50 4437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus 3. kerros
Ansaharju Untamo koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Untamo.Ansaharju@kktavastia.fi +358 40 0262002 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Behnen Anne opettaja, projektisuunnittelija, Taitava OPVA ESR Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Anne.Behnen@kktavastia.fi +358 46 9217925 Hattelmalantie 8
Ekholm Tia lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358 50 3382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heikkinen Antti opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358 50 3517320 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Heino Sanna lehtori (virkavapaalla 1.8.2019 saakka) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Sanna.Heino@kktavastia.fi +358 50 4437979 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hiltunen Maritta lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Maritta.Hiltunen@kktavastia.fi +358 50 5504043 Hattelmalantie 8
Huttunen Kirsi ohjaaja, maahanmuuttajien perusopetus Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358 50 4543368 Hattelmalantie 8
Jalli Elina lehtori, erityisopettaja (virkavapaalla) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Elina.Jalli@kktavastia.fi +358 50 4437978 Hattelmalantie 8
Koivulehto Leena lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358 50 4400946 Hattelmalantie 8
Kortelainen Tommi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi +358 50 5714638 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Merikanto Päivi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358 50 4083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Miettinen Heimo lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Heimo.Miettinen@kktavastia.fi +358 50 4437965 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Mämmi Janne lehtori, ruotsi Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Janne.Mammi@kktavastia.fi +358 50 5504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Niemi-Ruuskanen Leena lehtori, maahanmuuttajien peruskoulutus (virkavapaalla) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358 50 5761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nummela Mika lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Mika.Nummela@kktavastia.fi +358 50 4400949 Hattelmalantie 8
Ollinkangas Riikka lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358 50 4400950 Hattelmalantie 8
Puuppo Taina lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Taina.Puuppo@kktavastia.fi +358 50 4400954 Hattelmalantie 8
Rauhamäki Katariina opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358 50 4396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Reinikainen Soile opettaja, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358 50 5605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Saari Tuomas opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358 50 4400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Salakari Tarja lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358 50 5504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Salminen Hanna lehtori, englanti Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Hanna.Salminen@kktavastia.fi +358 50 5504038 Hattelmalantie 25
Savijoki Susanna opettaja, liikunta (virkavapaalla) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Susanna.Savijoki@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, A-rakennus
Similä Valtteri lehtori, liikunta Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Valtteri.Simila@kktavastia.fi +358 50 4370296 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Talonen Anna-Maija lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358 50 4400409 Hattelmalantie 8
Tuominen Marja lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 4641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Vannela Merja opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Merja.Vannela@kktavastia.fi +358 50 3249748 Jaakonkatu 28
Vuoskulompolo Markus opettaja, liikunta ja terveystieto Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Markus.Vuoskulompolo@kktavastia.fi +358 50 4477973 Hattelmalantie 8, S-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia