Yhteystiedot: Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus

Allenius Kaarin lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358 50 4437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Behnen Anne opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Anne.Behnen@kktavastia.fi +358 46 9217925 Hattelmalantie 8
Ekholm Tia lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358 50 3382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heikkinen Antti opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358 50 3517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Huttunen Kirsi ohjaaja, maahanmuuttajien perusopetus Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358 50 4543368 Hattelmalantie 8
Jalli Elina oppimisen tuen koordinaattori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Elina.Jalli@kktavastia.fi +358 50 4437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kanerva Elina lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358 50 4437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kilkka Minna lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358 50 5001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Koivulehto Leena lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358 50 4400946 Hattelmalantie 8
Kortelainen Tommi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi +358 50 5714638 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Merikanto Päivi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358 50 4083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Miettinen Katariina opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Katariina.Miettinen@kktavastia.fi +358 50 4637533 Hattelmalantie 8
Miettinen Heimo lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Heimo.Miettinen@kktavastia.fi +358 50 4437965 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Mämmi Janne lehtori, ruotsi Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Janne.Mammi@kktavastia.fi +358 50 5504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Niemi-Ruuskanen Leena lehtori, maahanmuuttajien peruskoulutus (virkavapaalla) Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358 50 5761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Niilola Kirsi opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358 50 5349037 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Nummela Mika lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Mika.Nummela@kktavastia.fi +358 50 4400949 Hattelmalantie 8
Numminen Lotta opettaja, liikunta ja terveystieto Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Lotta.Numminen@kktavastia.fi +358 50 3497821 Hattelmalantie 25, L-rakennus
Ollinkangas Riikka koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358 50 4400950 Hattelmalantie 8
Pohjalahti Sanna-Katja opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Sanna-Katja.Pohjalahti@kktavastia.fi +358 50 3093284 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Pohjamo Milja lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Milja.Pohjamo@kktavastia.fi +358 50 4620596 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Puuppo Taina lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Taina.Puuppo@kktavastia.fi +358 50 4400954 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Rauhamäki Katariina opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358 50 4396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Reinikainen Soile opettaja, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358 50 5605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Ripatti Edvard opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Edvard.Ripatti@kktavastia.fi +358 50 4621322 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Saari Tuomas opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358 50 4400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Salakari Tarja lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358 50 5504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Salminen hanna sa lehtori, englanti Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Hanna.Salminen@kktavastia.fi +358 50 5504038 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Sarva Kati opettaja, liikunta Parolan lukio, Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kati.Sarva@kktavastia.fi +358 50 4777615 Kinnalantie 1, 13720 Parola | Hattelmalantie 8, Hämeenlinna
Stenholm Outi opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Outi.Stenholm@kktavastia.fi +358 50 5012440 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Talonen Anna-Maija lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358 50 4400409 Hattelmalantie 8
Tuominen Marja lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 4641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Virtanen Jaana opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Väre Kimmo lehtori, liikunta ja terveystieto Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358 50 4677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia