Yhteystiedot: Vanajaveden Opisto

Hänninen Marja toimistopäällikkö Vanaja Koulutus Oy, Vanajaveden Opisto
Marja.Hanninen@kktavastia.fi +358 40 8696491 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Itäluoma Outi rehtori, luennot ja ilmaisuaineet Vanajaveden Opisto
Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358 50 5917046 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Itävaara Mikko tiedottaja, kirjallisuus, ilmaisuaineet ja tietotekniikka Vanajaveden Opisto
Mikko.Itavaara@kktavastia.fi +358 50 3265202 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Jokinen Margit opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Margit.Jokinen@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Kantola Päivi henkilöstösihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Kantola@kktavastia.fi +358 40 8690120 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Koski Kari apulaisrehtori, tekninen käsityö Vanajaveden Opisto
Kari.Koski@kktavastia.fi +358 40 0820613 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Mäenpää Anu suunnittelijaopettaja, kielet Vanajaveden Opisto
Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358 40 8696499 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Mäkirinta Juha suunnittelijaopettaja, koto-koulutus, suomi, yhteiskunta-aineet Vanajaveden Opisto
Juha.Makirinta@kktavastia.fi +358 40 8696413 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Pesonen Birgitta opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Birgitta.Pesonen@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Ritamäki Marjo suunnittelijaopettaja, käsityö ja kuvataide Vanajaveden Opisto
Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358 50 5257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Telén-Setälä Tuija suunnittelijaopettaja, tanssi, liikunta, sirkus Vanajaveden Opisto
Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358 40 8686004 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Vainionpää Hanna suunnittelijaopettaja, musiikki Vanajaveden Opisto
Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358 50 5287523 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Valo Laura vastaava opettaja, lasten ja nuorten kuvataidekoulu Vanajaveden Opisto
Laura.Valo@kktavastia.fi +358 40 8696498 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Väisänen Ulla-Maija iltavahtimestari Vanajaveden Opisto
Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358 50 5091606 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Wathén Päivi opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Wathen@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Yksjärvi Anne opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Anne.Yksjarvi@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
© 2018 Koulutuskuntayhtymä Tavastia