Yhteystiedot: Vanajaveden Opisto

Itäluoma Outi rehtori Vanajaveden Opisto
Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358 50 5917046 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Itävaara Mikko tiedottaja Vanajaveden Opisto
Mikko.Itavaara@kktavastia.fi +358 50 3265202 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Jokinen Margit opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Margit.Jokinen@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, 13100 Hämeenlinna
Kantola Päivi henkilöstösihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Kantola@kktavastia.fi +358 40 8690120 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Koski Kari apulaisrehtori Vanajaveden Opisto
Kari.Koski@kktavastia.fi +358 40 0820613 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Mäenpää Anu suunnittelijaopettaja Vanajaveden Opisto
Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358 40 8696499 Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Mäkirinta Juha suunnittelijaopettaja Vanaja Koulutus Oy, Vanajaveden Opisto
Juha.Makirinta@kktavastia.fi +358 40 8696413 Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Oksanen Marja toimistopäällikkö Vanajaveden Opisto
Marja.Oksanen@kktavastia.fi +358 40 8696491 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Pesonen Birgitta opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Birgitta.Pesonen@kktavastia.fi +358 36 212572 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
Ritamäki Marjo suunnittelijaopettaja Vanajaveden Opisto
Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358 50 5257393 Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Tarna Hannele opettaja Vanajaveden Opisto
Hannele.Tarna@kktavastia.fi Hattelmalantie 8
Telén-Setälä Tuija suunnittelijaopettaja Vanajaveden Opisto
Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358 40 8686004 Jaakonkatu 28, 13100 Hämeenlinna
Vainionpää Hanna suunnittelijaopettaja Vanajaveden Opisto
Hanna.Vainionpaa@kktavastia.fi +358 50 5287523 Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Valo Laura vastaava opettaja Vanajaveden Opisto
Laura.Valo@kktavastia.fi +358 40 8696498 Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Väisänen Ulla-Maija iltavahtimestari Vanajaveden Opisto
Ulla-Maija.Vaisanen@kktavastia.fi +358 50 5091606 Jaakonkatu 28, 13100 Hämeenlinna
Wathén Päivi opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Wathen@kktavastia.fi +358 36 212572 Jaakonkatu 28, 13100 Hämeenlinna
Yksjärvi Anne opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Anne.Yksjarvi@kktavastia.fi +358 36 212572 Paasikiventie 2, 13200 Hämeenlinna
© 2017 Koulutuskuntayhtymä Tavastia