Yhteystiedot: Terveys ja hyvinvointi

Anttila Outi opettaja Terveys ja hyvinvointi
Outi.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437982 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Anttila Tuula opettaja Terveys ja hyvinvointi
Tuula.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437946 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Elo Irmeli Koulutuspäällikkö Terveys ja hyvinvointi
Irmeli.Elo@kktavastia.fi +358 50 4400454 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Eloranta Maj-Britt lehtori Terveys ja hyvinvointi
Maj-Britt.Eloranta@kktavastia.fi +358 50 4437950 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Enqvist Sirkku lehtori Terveys ja hyvinvointi
Sirkku.Enqvist@kktavastia.fi +358 50 4437953 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Haajanen Jaana lehtori Terveys ja hyvinvointi
Jaana.Haajanen@kktavastia.fi +358 50 4413481 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Harkila Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Harkila@kktavastia.fi +358 50 4437948 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hottinen Tiina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tiina.Hottinen@kktavastia.fi +358 50 5250332 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Ijäs Saija ammatillinen ohjaaja (virkavapaalla 31.5.2019 asti) Terveys ja hyvinvointi
Saija.Ijas@kktavastia.fi +358 50 4641327 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Jylhä Riitta lehtori Terveys ja hyvinvointi
Riitta.Jylha@kktavastia.fi +358 50 4437956 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kemppi Jukka lehtori Terveys ja hyvinvointi
Jukka.Kemppi@kktavastia.fi +358 50 3866934 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kenraali Sari lehtori Terveys ja hyvinvointi
Sari.Kenraali@kktavastia.fi +358 50 4347016 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kivelä Niina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Niina.Kivela@kktavastia.fi +358 50 4400487 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lahti Kristiina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Kristiina.Lahti@kktavastia.fi +358 50 4347011 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lehtinen Anu Lehtori Terveys ja hyvinvointi
Anu.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 4400464 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lepikkö Eeva opettaja Terveys ja hyvinvointi
Eeva.Lepikko@kktavastia.fi +358 50 4437984 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Liukkonen Tiina Lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tiina.Liukkonen@kktavastia.fi +358 50 4414046 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lovikka Sirpa lehtori Terveys ja hyvinvointi
Sirpa.Lovikka@kktavastia.fi +358 50 4437949 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Molenius Tuulikki lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tuulikki.Molenius@kktavastia.fi +358 50 4437972 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Mäkelä Pia lehtori Terveys ja hyvinvointi
Pia.Makela@kktavastia.fi +358 50 4420164 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Nurminen Susan lehtori Terveys ja hyvinvointi
Susan.Nurminen@kktavastia.fi +358 50 5504078 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Palokangas-Koisti Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Palokangas-Koisti@kktavastia.fi +358 50 4437952 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Saarela Pirjo koulutuspäällikkö Terveys ja hyvinvointi
Pirjo.Saarela@kktavastia.fi +358 50 4347015 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Salminen Satu opettaja Terveys ja hyvinvointi
Satu.Salminen@kktavastia.fi +358 50 4391387 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Sokkanen Kirsi opettaja Terveys ja hyvinvointi
Kirsi.Sokkanen@kktavastia.fi +358 50 4437944 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Taittonen Satu lehtori Terveys ja hyvinvointi
Satu.Taittonen@kktavastia.fi +358 50 4437966 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Talikka Kirsi aikuiskoulutusvastaava Terveys ja hyvinvointi
Kirsi.Talikka@kktavastia.fi +358 50 4437967 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Talka Vilma Lotta lehtori Terveys ja hyvinvointi
Vilma.Lotta.Talka@kktavastia.fi +358 50 4306282 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tanskanen Marko lehtori Terveys ja hyvinvointi
Marko.Tanskanen@kktavastia.fi +358 50 4523547 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Toivanen Anne lehtori Terveys ja hyvinvointi
anne.toivanen@kktavastia.fi +358 50 4391388 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tynkkynen Auli erityisopettaja Terveys ja hyvinvointi
Auli.Tynkkynen@kktavastia.fi +358 50 4437955 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Törmänen Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Tormanen@kktavastia.fi +358 50 4120595 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Vaario Marja lehtori Terveys ja hyvinvointi
Marja.Vaario@kktavastia.fi +358 50 4641323 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Viitamäki Riki opettaja Terveys ja hyvinvointi
Riki.Viitamaki@kktavastia.fi +358 50 3400629 Jaakonkatu 28
Vitie-Ojala Minna lehtori Terveys ja hyvinvointi
Minna.Vitie-Ojala@kktavastia.fi +358 50 4400932 Hattelmalantie 8, S-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia