Yhteystiedot: Ravitsemis- ja siivouspalvelut

Ahokas Marja ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marja.Ahokas@kktavastia.fi +358 50 4400921 Koljantie 7, Turenki
Ahonen Riitta kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Ahonen@kktavastia.fi +358 50 4400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Arifullina Victoria siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Victoria.Arifullina@kktavastia.fi +358 50 4392431 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Eklund Tiia ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tiia.Eklund@kktavastia.fi +358 50 4400962 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heikkinen Timo lähetti Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Timo.Heikkinen@kktavastia.fi +358 50 5211450 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Janhunen Mira siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mira.Janhunen@kktavastia.fi +358 50 4147378 Koljalantie 7, Turenki
Karjala Anne siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Anne.Karjala@kktavastia.fi +358 50 3516770 Hattelmalantie 8
Kilkki Merja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Merja.Kilkki@kktavastia.fi +358 50 4393064 Hattelmalantie 8, B- ja F-rakennus
Kiuru Tuija elintarvikevarastonhoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tuija.Kiuru@kktavastia.fi +358 50 4437957 Elintarvikevarasto, Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Koivisto Terhi Ravitsemispäällikkö Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Terhi.Koivisto@kktavastia.fi +358 50 5993176 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Koivusalo Saija siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Saija.Koivusalo@kktavastia.fi +358 50 5763705 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Korpiaho Heli siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Heli.Korpiaho@kktavastia.fi +358 50 4393659 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kovero Jaana siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Jaana.Kovero@kktavastia.fi +358 50 4382856 Hattelmalantie 8, D- ja E-rakennus
Lahdenperä Anne siivoustyönohjaaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Anne.Lahdenpera@kktavastia.fi +358 50 4430848 Hattelmalantie 8
Lammia Tiina tarjoilija Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tiina.Lammia@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Levelä Tuija siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tuija.Levela@kktavastia.fi +358 50 4762092 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lundahl Arja-Leena dieettikokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Arja-Leena.Lundahl@kktavastia.fi +358 50 4400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Malmi Kaisa kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Kaisa.Malmi@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Merivalo Marjaana ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marjaana.Merivalo@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Muilu Pia siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Pia.Muilu@kktavastia.fi +358 50 4400924 Jaakonkatu 28
Niemi Riitta siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Niemi@kktavastia.fi +358 50 4389714 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Nissiko Suzanne siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Suzanne.Nissiko@kktavastia.fi +358 50 4394058 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nylund Anne ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Anne.Nylund@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Oksanen Siru ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Siru.Oksanen@kktavastia.fi +358 50 5219470 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Parkkari Mia elintarvikevaraston hoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mia.Parkkari@kktavastia.fi +358 50 4437957 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Pehkonen Johanna ruokapalvelytyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Johanna.Pehkonen@kktavastia.fi +358 50 5224083 Asentajantie 8-10
Pesonen Jaana siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Jaana.Pesonen@kktavastia.fi +358 50 4347020 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Pitkänen-Jussila Päivi siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Paivi.Pitkanen-Jussila@kktavastia.fi +358 50 4363503 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Ratinena Liga kiertävä siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Liga.Ratinena@kktavastia.fi +358 50 4726967
Rauhala Tarja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tarja.Rauhala@kktavastia.fi +358 50 4398402 Hattelmalantie 8, C- ja D-rakennus
Repo Arja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Arja.Repo@kktavastia.fi +358 50 3499241 Hattelmalantie 25, I- ja H-rakennus
Roslander Paula ruokapalveluvastaava Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Paula.Roslander@kktavastia.fi +358 50 4765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Rothsten Suvi siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Suvi.Rothsten@kktavastia.fi +358 50 3703354 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna
Savikko Susanna kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Susanna.Savikko@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Suosilta-Jokela Mira ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mira.Suosilta-Jokela@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tolvanen Niina ruokapalvelutyöntekijä Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Niina.Tolvanen@kktavastia.fi +358 50 4765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Tuominen Sari siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Sari.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 3697182 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna
Vesala Natali ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Natali.Vesala@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Vinnari-Järvinen Susanna ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Susanna.Vinnari-Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia