Yhteystiedot: Ravintola, catering ja elintarvike

Ahvenharju Veli-Matti opettaja Ravintola, catering ja elintarvike
Veli-Matti.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 50 4365939 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Eklöf Senja lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
senja.eklof@kktavastia.fi +358 50 4400891 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Grönqvist Riitta lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Riitta.Gronqvist@kktavastia.fi +358 50 5504019 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Haavisto Juha lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Juha.Haavisto@kktavastia.fi +358 50 4400907 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Hänninen Tiia ammatillinen ohjaaja, kahvila Ravintola, catering ja elintarvike
Tiia.Hanninen@kktavastia.fi +358 50 4640268 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Ijäs Anni lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anni.Ijas@kktavastia.fi +358 50 4400895 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kallioinen Anne lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anne.Kallioinen@kktavastia.fi +358 50 5504017 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Korhonen Mirja lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Mirja.Korhonen@kktavastia.fi +358 50 4400896 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Koskela Minna lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Minna.Koskela@kktavastia.fi +358 50 4400898 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kurkela Kirsi lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi +358 50 5504016 Hattelmalantie 8 A-rakennus
Kytöaho Merja koulutuspäällikkö Ravintola, catering ja elintarvike
Merja.Kytoaho@kktavastia.fi +358 50 5504014 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Lähteenmäki Hanna ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Hanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 4495135 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Nevalainen Eija ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Eija.Nevalainen@kktavastia.fi +358 50 4400890 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Pellikainen Päivi lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
paivi.pellikainen@kktavastia.fi +358 50 4641332 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Piirainen Anu lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anu.Piirainen@kktavastia.fi +358 50 4400903 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Reunanen Jaana lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358 50 4400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Salonen Ulla lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Ulla.Salonen@kktavastia.fi +358 50 5504015 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Sarkanen Tuula lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Tuula.Sarkanen@kktavastia.fi +358 50 5504034 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Toivonen Tiia ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Tiia.Toivonen@kktavastia.fi +358 50 4479867 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Vekka-Tuominen Pia lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
pia.vekka-tuominen@kktavastia.fi +358 50 5504051 Hattelmalantie 25, I-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia