Yhteystiedot: Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka

Asikainen Jouni lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jouni.Asikainen@kktavastia.fi +358 50 4715876 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Autoala Asiakaspalvelu töiden vastaanotto (emme ota töitä vastaan toistaiseksi) Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi +358 50 4400854 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Eertola Markku opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Markku.Eertola@kktavastia.fi +358 50 3439568 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Haikka Mervi lehtori, varastoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Mervi.Haikka@kktavastia.fi +358 50 3849100 Koljalantie 7, Turenki
Hakala Janne lehtori, varastoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Janne.Hakala@kktavastia.fi +358 50 4778143 Koljalantie 7, Turenki
Halminen Pauli lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Pauli.Halminen@kktavastia.fi +358 50 4400850 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Heikkilä Aarne ammatillinen ohjaaja Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Aarne.Heikkila@kktavastia.fi Hattelmalantie 8
Jokinen Eeva ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely (työvapaalla) Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Eeva.Jokinen@kktavastia.fi +358 50 4400498 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kallio Arska opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Arska.Kallio@kktavastia.fi +358 50 5609326 Koljalantie 7, Turenki
Kettunen Tommi lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Tommi.Kettunen@kktavastia.fi +358 50 4617638 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Korhonen Aku opettaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Aku.Korhonen@kktavastia.fi +358 50 4631899 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Koskela Jarmo lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jarmo.Koskela@kktavastia.fi +358 50 4640276 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Kuisma Kimmo lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kimmo.Kuisma@kktavastia.fi +358 50 4437975 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Kärkkäinen Jussi lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jussi.Karkkainen@kktavastia.fi +358 50 3824384 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Könnölä Markku lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Markku.Konnola@kktavastia.fi +358 50 5848070 Koljantie 7, Turenki
Laine Marika opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Marika.Laine@kktavastia.fi +358 50 4400495 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lakso Jorma lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jorma.Lakso@kktavastia.fi +358 50 4400851 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Lassila Ari-Pekka lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Ari-Pekka.Lassila@kktavastia.fi +358 50 5504021 Koljantie 7, Turenki
Mattila Kalle opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kalle.Mattila@kktavastia.fi +358 50 4400533 Koljalantie 7, Turenki
Mikkola Ari ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Ari.Mikkola@kktavastia.fi +358 50 4777934 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Mylly Aki ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Aki.Mylly@kktavastia.fi +358 50 4400488 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nieminen Harri lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Harri.Nieminen@kktavastia.fi +358 50 5533566 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Nurmi Teemu lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Teemu.Nurmi@kktavastia.fi +358 50 4723543 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Pohjola Petri opettaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Petri.Pohjola@kktavastia.fi +358 50 4778495 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Ranssi Pekka ammatillinen ohjaaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Pekka.Ranssi@kktavastia.fi +358 50 5126814 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Salmi Saara ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Saara.Salmi@kktavastia.fi +358 50 4778383 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Salminen Jari opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
jari.salminen@kktavastia.fi +358 50 4400451 Koljalantie 7, Turenki
Seppälä Olli lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Olli.Seppala@kktavastia.fi +358 50 4400548 Koljalantie 7, Turenki
Suomalainen Heikki ammatillinen ohjaaja, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Heikki.Suomalainen@kktavastia.fi +358 50 4365338 Koljalantie 7, Turenki
Vepsäläinen Teemu Koulutuspäällikkö Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Teemu.Vepsalainen@kktavastia.fi +358 50 5504068 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vesaluoma Kari lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kari.Vesaluoma@kktavastia.fi +358 50 4437974 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Vuori Sade koulutuskoordinaattori, pintakäsittelyala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Sade.Vuori@kktavastia.fi +358 46 9217350 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Välkkynen Jari lehtori, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jari.Valkkynen@kktavastia.fi +358 50 4391380 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Väätäinen Jukka lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jukka.Vaatainen@kktavastia.fi +358 50 5504054 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Waltzer Hannu lehtori, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Hannu.Waltzer@kktavastia.fi +358 50 4673356 Hattelmalantie 8, E-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia