Yhteystiedot: Opintotoimisto

Hakulinen Kirsi opintosihteeri Opintotoimisto
Kirsi.Hakulinen@kktavastia.fi +358 50 4400926 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Heinonen Satu opintosihteeri Opintotoimisto
Satu.Heinonen@kktavastia.fi +358 50 4400909 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kallio Birgitta opintosihteeri Opintotoimisto
Birgitta.Kallio@kktavastia.fi +358 50 4437951 Hattelmalantie8, A-rakennus
Koskinen Minna opintosihteeri Opintotoimisto
Minna.Koskinen@kktavastia.fi +358 50 4400866 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kuhanen Tuija opintosihteeri Opintotoimisto
Tuija.Kuhanen@kktavastia.fi +358 50 4400917 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Marttila Kirsi opintosihteeri Opintotoimisto
kirsi.marttila@kktavastia.fi +358 50 4400919 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Nissi Leila opintosihteeri Opintotoimisto
Leila.Nissi@kktavastia.fi +358 50 4347017 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Saarikivi Pirkko opintosihteeri Opintotoimisto
Pirkko.Saarikivi@kktavastia.fi +358 50 4400848 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Siirilä Kirsi Opintopäällikkö Opintotoimisto
Kirsi.Siirila@kktavastia.fi +358 50 5535208 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Suvisuo Helena opintosihteeri Opintotoimisto
helena.suvisuo@kktavastia.fi +358 50 4400849 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia