Yhteystiedot: Lammin lukio

Elomaa Akseli opettaja, kuvataide Lammin lukio
Akseli.Elomaa@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Eresmaa-Silvonen Outi opettaja, ruotsi Lammin lukio
Outi.Eresmaa-Silvonen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Gyldén Heli opettaja, kotitalous Lammin lukio
Heli.Gylden@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Humalamäki Saana opettaja, saksa Lammin lukio
Saana.Humalamaki@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Jaakkola Mirva erityisopettaja Lammin lukio
Mirva.Jaakkola@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Karinkanta Kati opettaja, liikunta Lammin lukio
Kati.Karinkanta@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Karjalainen Vesa opettaja, matematiikka Lammin lukio
Vesa.Karjalainen@kktavastia.fi +358 50 4753915 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kaukinen Mikaela Opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto Lammin lukio
Mikaela.Kaukinen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kiiliäinen Katja opettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia Lammin lukio
Katja.Kiiliainen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Koskinen Teppo opettaja, musiikki Lammin lukio
Teppo.Koskinen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kähkönen Esa rehtori Lammin lukio
Esa.Kahkonen@kktavastia.fi +358 50 3461112 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Lyytinen Päivi opettaja, englanti ja ranska Lammin lukio
Paivi.Lyytinen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Rosendahl Jaana koulusihteeri Lammin lukio
jaana.rosendahl@kktavastia.fi +358 50 5091046 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Saarikko Kirsi opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Lammin lukio
Kirsi.Saarikko@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Saarivaara-Vartiainen Auli opettaja, matematiikka Lammin lukio
Auli.Saarivaara-Vartiainen@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Sarin Sirkku Opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja, Lammin lukio
Sirkku.Sarin@kktavastia.fi +358 50 5091048 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Silokangas Kalle opettaja, liikunta Lammin lukio
Kalle.Silokangas@kktavastia.fi +358 50 5090372 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Taanila Janne opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Lammin lukio
Janne.Taanila@kktavastia.fi +358 03 6214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Töyry Jouko apulaisrehtori, opettaja, uskonto, filosofia Lammin lukio
Jouko.Toyry@kktavastia.fi +358 03 6214782 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia