Yhteystiedot: Kaurialan lukio

Arvonen Marjut opintosihteeri Kaurialan lukio
Marjut.Arvonen@kktavastia.fi 050 509 0802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Halonen Hanni lehtori, ranska Kaurialan lukio
Hanni.Halonen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 2, 13130 Hämeenlinna
Heikkilä Sari lehtori, matematiikka ja tietotekniikka Kaurialan lukio
Sari.Heikkila@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Hurskainen Johanna lehtori, ruotsi ja saksa Kaurialan lukio
Johanna.Hurskainen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Härmä Kimmo Hankekoordinaattori, biologia, maantiede tuntiopettaja Kaurialan lukio
Kimmo.Harma@kktavastia.fi 050 467 9106 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Iltanen Tuomo rehtori Kaurialan lukio
Tuomo.Iltanen@kktavastia.fi 040 869 6470 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Immonen Heli lehtori, matematiikka ja kemia Kaurialan lukio
Heli.Immonen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Järvinen Marja Terveydenhoitaja Kaurialan lukio
marja.jarvinen@hameenlinna.fi 050 552 9417 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kuitunen Heikki lehtori, biologia ja maantiede Kaurialan lukio
Heikki.Kuitunen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kytölä Hanna lehtori, saksa ja ruotsi Kaurialan lukio
Hanna.Kytola@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lahti Juha lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Juha.Lahti@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lehtinen Terhi lehtori, matematiikka ja fysiikka Kaurialan lukio
Terhi.Lehtinen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Malinen Piritta lehtori, kuvataide Kaurialan lukio
Piritta.Malinen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Malmi-Harju Katja lehtori, uskonto, psykologia, filosofia Kaurialan lukio
Katja.Malmi-Harju@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mattila Arto vahtimestari Kaurialan lukio
Arto.Mattila@kktavastia.fi 050 509 0804 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Matveinen Risto lehtori, fysiikka Kaurialan lukio
Risto.Matveinen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mestari Jussi apulaisrehtori Kaurialan lukio
Jussi.Mestari@kktavastia.fi 050 593 6203 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Miettinen Miia lehtori, uskonto, psykologia, filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Miia.Miettinen@kktavastia.fi 050 509 0758 Linnankatu 12-14, 1300 Hämeenlinna
Moilanen Tuula lehtori, uskonto, psykologia Kaurialan lukio
Tuula.Moilanen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Lammin lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi 040 868 2114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ojansuu Johannes lehtori, filosofia, elämänkatsomustieto Kaurialan lukio
Johannes.Ojansuu@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Partanen Ari opinto-ohjaaja Kaurialan lukio
Ari.Partanen@kktavastia.fi 040 562 3391 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Perkkalainen Paula lehtori, kemia, matematiikka Kaurialan lukio
Paula.Perkkalainen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Pesonen Marja-Liisa lehtori, ruotsi, venäjä ja espanja Kaurialan lukio
Marja-Liisa.Pesonen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Salo Piritta koulukuraattori, Kaurialan ja Lyseon lukiot Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Salonen Sakari lehtori, matematiikka Kaurialan lukio
Sakari.Salonen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Savolainen Sami lehtori, liikunta ja terveystieto Kaurialan lukio
Sami.Savolainen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Siren Hanna lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus, ilmaisutaito Kaurialan lukio
Hanna.Siren@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Sivonen Liisa lehtori, englanti Kaurialan lukio
Liisa.Sivonen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Torkko-Hieto Elina opinto-ohjaaja Kaurialan lukio
Elina.Torkko-Hieto@kktavastia.fi 050 509 0811 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Toroi Pirjo lehtori, äidinkieli (virkavapaalla lukuvuoden 2015-2016) Kaurialan lukio
Pirjo.Toroi@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Varis Soile lehtori, historia, yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Soile.Varis@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Varkila Riitta lehtori, englanti, ruotsi Kaurialan lukio
Riitta.Varkila@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Virtanen Liisa lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus Kaurialan lukio
Liisa.Virtanen@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Weckström Rosa opettaja, englanti ja espanja Kaurialan lukio
Rosa.Weckstrom@kktavastia.fi 050 509 0803,opettajainhuone Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
© 2017 Koulutuskuntayhtymä Tavastia Mediatavast