Yhteystiedot: Kaurialan lukio

Arvonen Marjut opintosihteeri Kaurialan lukio
Marjut.Arvonen@kktavastia.fi +358 50 5090802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Halonen Hanni lehtori, ranska Kaurialan lukio
Hanni.Halonen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 2, 13130 Hämeenlinna
Heikkilä Sari lehtori, matematiikka ja tietotekniikka Kaurialan lukio
Sari.Heikkila@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Hietikko Hanna lehtori, saksa ja ruotsi Kaurialan lukio
Hanna.Hietikko@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Hurskainen Johanna lehtori, ruotsi ja saksa Kaurialan lukio
Johanna.Hurskainen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Härmä Kimmo Hankekoordinaattori, biologia, maantiede tuntiopettaja Kaurialan lukio
Kimmo.Harma@kktavastia.fi +358 50 5090758 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Iltanen Tuomo rehtori Kaurialan lukio
Tuomo.Iltanen@kktavastia.fi +358 40 8696470 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Immonen Heli lehtori, matematiikka ja kemia Kaurialan lukio
Heli.Immonen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Järvinen Marja Terveydenhoitaja Kaurialan lukio
marja.jarvinen@hameenlinna.fi +358 50 5529417 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Koskinen Tarja Opinto-ohjaaja (Ari Partasen sijainen) Kaurialan lukio
Tarja.Koskinen@kktavastia.fi +358 40 5623391 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kuitunen Heikki lehtori, biologia ja maantiede Kaurialan lukio
Heikki.Kuitunen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lahti Juha lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Juha.Lahti@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lehtinen Terhi lehtori, matematiikka ja fysiikka Kaurialan lukio
Terhi.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Malinen Piritta lehtori, kuvataide Kaurialan lukio
Piritta.Malinen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Malmi-Harju Katja lehtori, uskonto, psykologia, filosofia Kaurialan lukio
Katja.Malmi-Harju@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mattila Arto vahtimestari Kaurialan lukio
Arto.Mattila@kktavastia.fi +358 50 5090804 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Matveinen Risto lehtori, fysiikka Kaurialan lukio
Risto.Matveinen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mestari Jussi apulaisrehtori Kaurialan lukio
Jussi.Mestari@kktavastia.fi +358 50 5936203 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Moilanen Tuula lehtori, uskonto, psykologia Kaurialan lukio
Tuula.Moilanen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Lammin lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi +358 40 8682114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ojansuu Johannes lehtori, filosofia, elämänkatsomustieto Kaurialan lukio
Johannes.Ojansuu@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Partanen Ari opinto-ohjaaja (vapaalla 31.3.2018 asti) sijainen Tarja Koskinen Kaurialan lukio
Ari.Partanen@kktavastia.fi +358 40 5623391 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Perkkalainen Paula lehtori, kemia, matematiikka Kaurialan lukio
Paula.Perkkalainen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Pesonen Marja-Liisa lehtori, ruotsi, venäjä ja espanja Kaurialan lukio
Marja-Liisa.Pesonen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Salo Piritta koulukuraattori, Kaurialan ja Lyseon lukiot Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941
Salonen Sakari lehtori, matematiikka Kaurialan lukio
Sakari.Salonen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Savolainen Sami lehtori, liikunta ja terveystieto Kaurialan lukio
Sami.Savolainen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Seppälä Tanja lehtori Kaurialan lukio
Tanja.Seppala@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Siren Hanna lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus, ilmaisutaito Kaurialan lukio
Hanna.Siren@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Sivonen Liisa lehtori, englanti Kaurialan lukio
Liisa.Sivonen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Taipale Veera opettaja, englanti Kaurialan lukio
Veera.Taipale@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Torkko-Hieto Elina opinto-ohjaaja Kaurialan lukio
Elina.Torkko-Hieto@kktavastia.fi +358 50 5090811 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Toroi Pirjo lehtori, äidinkieli (virkavapaalla lukuvuoden 2015-2016) Kaurialan lukio
Pirjo.Toroi@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Varis Soile lehtori, historia, yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Soile.Varis@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Varkila Riitta lehtori, englanti, ruotsi Kaurialan lukio
Riitta.Varkila@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Virtanen Liisa lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus Kaurialan lukio
Liisa.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
© 2017 Koulutuskuntayhtymä Tavastia