Yhteystiedot: It-palvelut

Ahoniemi Juha it-suunnittelija It-palvelut
Juha.Ahoniemi@kktavastia.fi +358 50 3662220 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Eld Ella it-suunnittelija It-palvelut
Ella.Eld@kktavastia.fi +358 50 4437947 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kalmari Janne it-suunnittelija, tietosuojavastaava It-palvelut
Janne.Kalmari@kktavastia.fi +358 50 5533569 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Laine Petteri it-suunnittelija It-palvelut
Petteri.Laine@kktavastia.fi +358 50 3564518 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nummela Tommi It-suunnittelija It-palvelut
Tommi.Nummela@kktavastia.fi +358 40 8696495 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Nuorteva Petri It-päällikkö It-palvelut
Petri.Nuorteva@kktavastia.fi +358 50 0711964 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Talikka Tuomo it-tukihenkilö It-palvelut
Tuomo.Talikka@kktavastia.fi +358 50 4437977 Hattelmalantie 6, G-rakennus
it-700 Tavastian it-palvelut It-palvelut It-palvelut
700@kktavastia.fi +358 36 581700
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia