Yhteystiedot: Hämeenlinnan lyseon lukio

Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 40 8696205 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Andsten Säde lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (verkkokurssit) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Heikkilä Maija terveydenhoitaja Hämeenlinnan lyseon lukio
Maija.Heikkila@kktavastia.fi +358 50 4999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hokkanen Tiina opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Hokkanen@kktavastia.fi +358 50 5090757 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Hämäläinen Erika opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Opiskelijapalvelut
Erika.Hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Juppala Anja lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Anja.Juppala@kktavastia.fi +358 50 5613635 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Keränen Anne-Mari lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kinnunen Laura opettaja, filosofia ja uskonto Hämeenlinnan lyseon lukio
Laura.Kinnunen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kivinen Tiina apulaisrehtori, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kontturi Aki lehtori, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Aki.Kontturi@kktavastia.fi +358 50 5394739 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kuokka Sonja lehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Sonja.Kuokka@kktavastia.fi +358 50 3775756 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lappalainen Paula opettaja, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Paula.Lappalainen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lindroos Justiina lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Justiina.Lindroos@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lähteenmäki Sanna lehtori, kuvataide Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Mäki Tiina opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio
tiina.maki@kktavastia.fi +358 40 8667709 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Lammin lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi +358 40 8682114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Niemistö Matti lehtori, fysiikka ja matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Matti.Niemisto@kktavastia.fi +358 50 3090043 Linnankatu 12-14, 13100 Hämeenlinna
Orimus Minna lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Orimus@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pitkänen Minna lehtori, musiikki Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Pitkanen@kktavastia.fi +358 50 3738505 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pommelin Jukka opettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Riekkola Anna-Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358 40 0481311 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ripatti-Ilkka Sanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Rämö Hanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Hanna.Ramo@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Salo Piritta koulukuraattori, Kaurialan ja Lyseon lukiot Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941 Erottajakatu 5, Linnankatu 12-14,
Salonen Anna lehtori Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna.Salonen@kktavastia.fi +358 45 6774274 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Söderberg Sani lehtori, matematiikka ja tietotekniikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Sani.Soderberg@kktavastia.fi +358 40 5519221 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Taskinen Tiia lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiia.Taskinen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tiala Tuija lehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358 40 7479701 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Toroi Päivi lehtori, uskonto ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Paivi.Toroi@kktavastia.fi +358 40 7087956 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Vilpas Heli opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio
Heli.Vilpas@kktavastia.fi +358 50 5090803 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Virtanen Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Leena.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Väre Kimmo lehtori Hämeenlinnan lyseon lukio
Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358 50 5090854 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
© 2018 Koulutuskuntayhtymä Tavastia