Yhteystiedot: Hämeenlinnan lyseon lukio

Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 40 8696205 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Andsten Säde lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (virkavapaalla) Hämeenlinnan lyseon lukio
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Heikkilä Maija terveydenhoitaja Hämeenlinnan lyseon lukio
Maija.Heikkila@kktavastia.fi +358 50 4999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hokkanen Tiina opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Hokkanen@kktavastia.fi +358 50 5090757 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Hämäläinen Erika opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Opiskelijapalvelut
Erika.Hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Janhunen Tuuli äidinkielen ja kirjallisuuden opettaja Hämeenlinnan lyseon lukio
Tuuli.Janhunen@kktavastia.fi Hattelmalantie 6, G-rakennus
Keränen Anne-Mari lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kivinen Tiina apulaisrehtori, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kontturi Aki lehtori, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Aki.Kontturi@kktavastia.fi +358 50 5394739 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kuokka Sonja lehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Sonja.Kuokka@kktavastia.fi +358 50 3775756 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Laakso Anna lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna.Laakso@kktavastia.fi +358 45 6774274 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lehtinen Joona opettaja, uskonto, filosofia ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lindroos Justiina lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Justiina.Lindroos@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lähteenmäki Sanna lehtori, kuvataide Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 4095954 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Mäki Tiina opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio
tiina.maki@kktavastia.fi +358 40 8667709 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi +358 40 8682114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ojanen Joona opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Ojanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Orimus Minna lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Orimus@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Paavilainen Pinja opettaja, biologia ja maantiede Hämeenlinnan lyseon lukio
Pinja.Paavilainen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Pekkola Sami opettaja, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Sami.Pekkola@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pitkänen Minna lehtori, musiikki Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Minna.Pitkanen@kktavastia.fi +358 50 3738505 Hattelmalantie 6, G-rakennus | Erottajakatu 5
Pommelin Jukka lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Riekkola Anna-Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358 50 4082570 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Ripatti-Ilkka Sanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Rämö Hanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Hanna.Ramo@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Salmela Jenni opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jenni.Salmela@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Salo Piritta koulukuraattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941 Erottajakatu 5 | Hattelmalantie 6, G-rakennus
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Similä Valtteri lehtori, liikunta ja terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio
Valtteri.Simila@kktavastia.fi +358 50 4370296 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Söderberg Sani lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Sani.Soderberg@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Tiala Tuija lehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358 50 3249544 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Toroi Päivi lehtori, psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Paivi.Toroi@kktavastia.fi +358 40 7087956 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Virtanen Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Leena.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia