Yhteystiedot: Hämeenlinnan lyseon lukio

Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 40 8696205 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Andsten Säde lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (virkavapaalla) Hämeenlinnan lyseon lukio
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Heikkilä Maija terveydenhoitaja Hämeenlinnan lyseon lukio
Maija.Heikkila@kktavastia.fi +358 50 4999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Hokkanen Tiina opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Hokkanen@kktavastia.fi +358 50 5090757 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Huusko Tomi opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio
Tomi.Huusko@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Hämäläinen Erika opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Opiskelijapalvelut
Erika.Hamalainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Janhunen Tuuli opettaja, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Tuuli.Janhunen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Juppala Anja lehtori, äidinkieli (virkavapaalla 30.11.2019 asti) Hämeenlinnan lyseon lukio
Anja.Juppala@kktavastia.fi +358 50 5613635 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Keränen Anne-Mari lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kivinen Tiina apulaisrehtori (virkavapaalla 30.9.2019 asti) sij. Tuija Tiala Hämeenlinnan lyseon lukio
Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kontturi Aki lehtori, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Aki.Kontturi@kktavastia.fi +358 50 5394739 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kuokka Sonja lehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Sonja.Kuokka@kktavastia.fi +358 50 3775756 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lehtinen Joona opettaja, uskonto, filosofia ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lindroos Justiina lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Justiina.Lindroos@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lähteenmäki Sanna lehtori, kuvataide Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Mäki Tiina opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio
tiina.maki@kktavastia.fi +358 40 8667709 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi +358 40 8682114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Niemi-Nikkola Ilkka opettaja, matematiikka ja fysiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Ilkka.Niemi-Nikkola@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ojanen Joona opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Ojanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Orimus Minna lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Orimus@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pitkänen Minna lehtori, musiikki Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Pitkanen@kktavastia.fi +358 50 3738505 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pommelin Jukka lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Riekkola Anna-Leena lehtori, englanti, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358 50 4082570 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ripatti-Ilkka Sanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Rämö Hanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Hanna.Ramo@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Salmela Jenni opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus, S2, yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jenni.Komulainen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Salo Piritta koulukuraattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941 Erottajakatu 5, Linnankatu 12-14,
Salonen Anna lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna.Salonen@kktavastia.fi +358 45 6774274 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Similä Valtteri lehtori, liikunta ja terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio
Valtteri.Simila@kktavastia.fi +358 50 4370296 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Söderberg Sani lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Sani.Soderberg@kktavastia.fi +358 40 5519221 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tiala Tuija vs. apulaisrehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Toroi Päivi lehtori, uskonto ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Paivi.Toroi@kktavastia.fi +358 40 7087956 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tyrmi Hanna englannin opettajan sijainen Hämeenlinnan lyseon lukio
Hanna.Tyrmi@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Virtanen Leena lehtori, englanti (virkavapaalla 31.1.2020 asti) Hämeenlinnan lyseon lukio
Leena.Virtanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia