Yhteystiedot: Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja

Andsten Säde lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (verkkokurssit) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Eklund Ulla opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Ulla.Eklund@kktavastia.fi +358 50 5090801 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Hatakka-Peltonen Eija tuntiopettaja, uskonto, et, psykologia ja filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Eija.Hatakka-Peltonen@kktavastia.fi +358 50 5125557 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Härmä Kimmo Hanketyöntekijä lyseon lukion aikuislinjalla Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Kimmo.Harma@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Keränen Anne-Mari lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kärkkäinen Tiina opettaja, historia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tiina.Karkkainen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lokka Minna lehtori, englanti, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Minna.Lokka@kktavastia.fi +358 40 5890175 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pommelin Jukka lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ripatti-Ilkka Sanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Rämö Hanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Hanna.Ramo@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Sarin Sirkku Opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja, Lammin lukio
Sirkku.Sarin@kktavastia.fi +358 50 5091048 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Tiala Tuija vs. apulaisrehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia