Yhteystiedot: Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja

Eklund Ulla opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Ulla.Eklund@kktavastia.fi +358 50 5090801 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Hatakka-Peltonen Eija tuntiopettaja, uskonto, et, psykologia ja filosofia Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Eija.Hatakka-Peltonen@kktavastia.fi +358 50 5125557 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Kivinen Tiina vs. rehtori, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lokka Minna lehtori, englanti, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Minna.Lokka@kktavastia.fi +358 40 5890175 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Pommelin Jukka lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Salmela Jenni opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jenni.Salmela@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Sarin Sirkku opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sirkku.Sarin@kktavastia.fi +358 50 5091048 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Seppälä Juho opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Juho.Seppala@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi (Virkavapaalla 31.7.2020 asti) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Vilpas Heli opettaja, biologia ja maantiede Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Heli.Vilpas@kktavastia.fi +358 50 5090803 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia