Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Wallin Piia opiskelijahallintokoordinaattori Opiskelijapalvelut
Piia.Wallin@kktavastia.fi +358 50 5240418 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Waltzer Hannu lehtori, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Hannu.Waltzer@kktavastia.fi +358 50 4673356 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Wathén Päivi opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Wathen@kktavastia.fi +358 36 581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Yksjärvi Anne opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Anne.Yksjarvi@kktavastia.fi +358 36 581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Ylieskola Minna lehtori, verhoilu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Minna.Ylieskola@kktavastia.fi +358 50 4391379 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Ylitalo Elina opettaja, kemia ja lyhyt matematiikka Parolan lukio
Elina.Ylitalo@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia