Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Taanila Janne opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Lammin lukio
Janne.Taanila@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Taipale Veera opettaja, englanti ja ruotsi Kaurialan lukio
Veera.Taipale@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Taittonen Satu lehtori Terveys ja hyvinvointi
Satu.Taittonen@kktavastia.fi +358 50 4437966 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Takamäki Anne opettaja Sosiaali ja terveys 1
Talikka Tuomo it-tukihenkilö It-palvelut
Tuomo.Talikka@kktavastia.fi +358 50 4437977 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Talikka Kirsi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Kirsi.Talikka@kktavastia.fi +358 50 4437967 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Talka Vilma Lotta lehtori Terveys ja hyvinvointi
Vilma.Lotta.Talka@kktavastia.fi +358 50 4306282 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Talonen Anna-Maija lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358 50 4400409 Hattelmalantie 8
Tamminen Mika lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mika.Tamminen@kktavastia.fi +358 50 3456614 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Tanskanen Marko lehtori Terveys ja hyvinvointi
Marko.Tanskanen@kktavastia.fi +358 50 4523547 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tauru Marjo johdon sihteeri Hallinto
Marjo.Tauru@kktavastia.fi +358 50 4640283 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Telén-Setälä Tuija suunnittelijaopettaja, tanssi, liikunta, sirkus Vanajaveden Opisto
Tuija.Telen-Setala@kktavastia.fi +358 40 8686004 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Tiainen Asta terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Asta.Tiainen@kktavastia.fi +358 50 4373181 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tiala Tuija vs. apulaisrehtori, saksa ja ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Tuija.Tiala@kktavastia.fi +358 50 3249544 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Toikka Anu henkilöstösihteeri Hallinto
Anu.Toikka@kktavastia.fi +358 50 3848646 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Toimisto Asuntolan Opiskelijapalvelut
Asuntolan.Toimisto@kktavastia.fi +358 50 4400920 Kauratie 2, 13100 Hämeenlinna
Toivanen Anne lehtori Terveys ja hyvinvointi
anne.toivanen@kktavastia.fi +358 50 4391388 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Toivanen Mika opettaja, kiinteistöpalvelu Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mika.Toivanen@kktavastia.fi +358 50 5504031 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Toivonen Tiia ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Tiia.Toivonen@kktavastia.fi +358 50 4479867 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Tolvanen Niina ruokapalvelutyöntekijä Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Niina.Tolvanen@kktavastia.fi +358 50 4765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Torkko-Hieto Elina opinto-ohjaaja Kaurialan lukio
Elina.Torkko-Hieto@kktavastia.fi +358 50 5090811 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Toroi Päivi lehtori, psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Paivi.Toroi@kktavastia.fi +358 40 7087956 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Tukkimäki-Hildén Pieta rehtori, ruotsi (Virkavapaalla 31.7.2020 asti) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Pieta.Tukkimaki-Hilden@kktavastia.fi +358 40 7493843 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Tuohiniemi Rita lehtori, englanti, ruotsi Kaurialan lukio
Rita.Tuohiniemi@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Tuominen Tero koulutuspäällikkö Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 5171551 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Tuominen Marja lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 4641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Tuominen Sari siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Sari.Tuominen@kktavastia.fi +358 50 3697182 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna
Turtiainen Liisa ammatillinen ohjaaja Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Liisa.Turtiainen@kktavastia.fi +358 50 4203001 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Turunen Virve projektipäällikkö, Taitavasti tulevaisuuden työelämään -hanke Hallinto
Virve.Turunen@kktavastia.fi +358 50 4710330 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Tynkkynen Auli erityisopettaja Terveys ja hyvinvointi
Auli.Tynkkynen@kktavastia.fi +358 50 4437955 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Tyrmi Hanna englannin opettajan sijainen Hämeenlinnan lyseon lukio
Hanna.Tyrmi@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Törmänen Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Tormanen@kktavastia.fi +358 50 4120595 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Töyry Jouko apulaisrehtori, opettaja, uskonto, filosofia Lammin lukio
Jouko.Toyry@kktavastia.fi +358 36 214782 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia