Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Saarela Pirjo koulutuspäällikkö Terveys ja hyvinvointi
Pirjo.Saarela@kktavastia.fi +358 50 4347015 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Saari Tuomas opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358 50 4400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Saarikko Kirsi opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Lammin lukio
Kirsi.Saarikko@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Saarimaa Jenny opettaja, suutari, vaatetusompelu, Erva-vastaava Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Jenny.Saarimaa@kktavastia.fi +358 50 4400458 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Saarinen Tuija lehtori, vaatetusompelu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Tuija.Saarinen@kktavastia.fi +358 50 3372462 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Saarivaara-Vartiainen Auli opettaja, matematiikka Lammin lukio
Auli.Saarivaara-Vartiainen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Salakari Marko opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Marko.Salakari@kktavastia.fi +358 50 4391384 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Salakari Tarja lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358 50 5504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Salmela Jenni opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jenni.Salmela@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Salmi Saara ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Saara.Salmi@kktavastia.fi +358 50 4778383 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Salminen Satu lehtori Terveys ja hyvinvointi
Satu.Salminen@kktavastia.fi +358 50 4391387 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Salminen Päivi lehtori, Valmistavat koulutukset Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Paivi.Salminen@kktavastia.fi +358 50 4400904 Hattelmalantie 8
Salminen hanna sa lehtori, englanti Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Hanna.Salminen@kktavastia.fi +358 50 5504038 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Salminen Jari opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
jari.salminen@kktavastia.fi +358 50 4400451 Koljalantie 7, Turenki
Salo Piritta koulukuraattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Piritta.Salo@kktavastia.fi +358 50 9110941 Erottajakatu 5 | Hattelmalantie 6, G-rakennus
Salonen Ulla lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Ulla.Salonen@kktavastia.fi +358 50 5504015 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Salonen Sakari lehtori, matematiikka Kaurialan lukio
Sakari.Salonen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Sarin Sirkku opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sirkku.Sarin@kktavastia.fi +358 50 5091048 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Sarkanen Tuula lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Tuula.Sarkanen@kktavastia.fi +358 50 5504034 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Sarva Kati opettaja, liikunta Parolan lukio, Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kati.Sarva@kktavastia.fi +358 50 4777615 Myllytie 33, Parola | Hattelmalantie 8, Hämeenlinna
Savijoki Jarkko lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
jarkko.savijoki@kktavastia.fi +358 50 4083387 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Savikko Susanna kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Susanna.Savikko@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Savolainen Sami lehtori, liikunta ja terveystieto Kaurialan lukio
Sami.Savolainen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Schildt Susanna opettaja Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Susanna.Schildt@kktavastia.fi +358 50 3470342 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Seppälä Päivi opettaja, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Paivi.Seppala@kktavastia.fi +358 50 4400481 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Seppälä Olli lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Olli.Seppala@kktavastia.fi +358 50 4400548 Koljalantie 7, Turenki
Seppälä Tanja lehtori Kaurialan lukio
Tanja.Seppala@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Seppälä Virpi opiskeluhuollon psykologi, Hyvinvointipalvelut Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio, Opiskelijapalvelut
Virpi.Seppala@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus
Seppälä Sara viestintäkoordinaattori Viestintä ja markkinointi
Sara.Seppala@kktavastia.fi +358 50 3361675 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Seppälä Juho opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Juho.Seppala@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Siirilä Kirsi opintopäällikkö Opintotoimisto
Kirsi.Siirila@kktavastia.fi +358 50 5535208 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Silokangas Kalle opettaja, liikunta Lammin lukio
Kalle.Silokangas@kktavastia.fi +358 50 5090372 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Similä Valtteri lehtori, liikunta ja terveystieto Hämeenlinnan lyseon lukio
Valtteri.Simila@kktavastia.fi +358 50 4370296 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Sipola Anssi vahtimestari Kaurialan lukio
Anssi.Sipola@kktavastia.fi +358 50 5090804 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Siren Hanna lehtori, äidinkieli ja kirjallisuus, ilmaisutaito Kaurialan lukio
Hanna.Siren@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Sokkanen Kirsi opettaja Terveys ja hyvinvointi
Kirsi.Sokkanen@kktavastia.fi +358 50 4437944 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Suomalainen Heikki ammatillinen ohjaaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Heikki.Suomalainen@kktavastia.fi +358 50 4365338 Koljalantie 7, Turenki
Suosilta-Jokela Mira ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mira.Suosilta-Jokela@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Suvisuo Helena opintosihteeri Opintotoimisto
helena.suvisuo@kktavastia.fi +358 50 4400849 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Syyrilä Heini opettaja, saksa Parolan lukio
Heini.Syyrila@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Söderberg Sani lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Sani.Soderberg@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia