Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Rahkola Maarit opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
maarit.rahkola@kktavastia.fi +358 50 5882530 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Rahkonen Anni nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Anni.Rahkonen@kktavastia.fi +358 50 4641325 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Ranssi Pekka ammatillinen ohjaaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Pekka.Ranssi@kktavastia.fi +358 50 5126814 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Rantala Hanna uravalmentaja Opiskelijapalvelut
Hanna.Rantala@kktavastia.fi +358 50 4643624 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Rantanen Tuija opettaja, pitkä matematiikka, atk Parolan lukio
Tuija.Rantanen@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Ratinena Liga kiertävä siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Liga.Ratinena@kktavastia.fi +358 50 4726967
Rauhala Tarja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tarja.Rauhala@kktavastia.fi +358 50 4398402 Hattelmalantie 8, C- ja D-rakennus
Rauhamäki Katariina opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358 50 4396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Reinikainen Soile opettaja, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358 50 5605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Rekola Martti opettaja, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Martti.Rekola@kktavastia.fi +358 50 3481513 Asentajantie 8-10
Repo Arja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Arja.Repo@kktavastia.fi +358 50 3499241 Hattelmalantie 25, I- ja H-rakennus
Reunanen Jaana lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358 50 4400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Riekkola Anna-Leena lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna-Leena.Riekkola@kktavastia.fi +358 50 4082570 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Riitinki-Sundqvist Airi lehtori, valma, VANKKA-hankekoordinaattori Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Airi.Riitinki-Sundqvist@kktavastia.fi +358 50 4437985 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Rintala Sirpa lehtori, projektityöntekijä, Puhki-hanke ESR | Perusta-hanke ESR Hallinto
Sirpa.Rintala@kktavastia.fi +358 40 8251755 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Ripatti Edvard opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Edvard.Ripatti@kktavastia.fi +358 50 4621322 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Ripatti-Ilkka Sanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Ripatti-Ilkka@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Ritamäki Marjo suunnittelijaopettaja, käsityö ja kuvataide Vanajaveden Opisto
Marjo.Ritamaki@kktavastia.fi +358 50 5257393 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Rokka Suvi valma-ohjaaja Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Suvi.Rokka@kktavastia.fi +358 50 4641329 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Rosendahl Jaana koulusihteeri Lammin lukio
jaana.rosendahl@kktavastia.fi +358 50 5091046 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Roslander Paula ruokapalveluvastaava Kaurialan lukio, Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Paula.Roslander@kktavastia.fi +358 50 4765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Rothsten Reijo lehtori, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Reijo.Rothsten@kktavastia.fi +358 50 4400461 Asentajantie 8-10
Rothsten Suvi siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Suvi.Rothsten@kktavastia.fi +358 50 3703354 Erottajakatu 5, 13100 Hämeenlinna
Ruhala Arto kehitysjohtaja, toimitusjohtaja Hallinto, Vanaja Koulutus Oy
Arto.Ruhala@kktavastia.fi +358 50 5533564 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Ruokonen Antti lehtori, maarakennus (virkavapaalla 31.12.2020 asti) Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Ruokonen@kktavastia.fi +358 50 3565612 Asentajantie 8-10
Rämö Hanna lehtori, äidinkieli Hämeenlinnan lyseon lukio
Hanna.Ramo@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia