Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Paananen Pia opettaja, Valma -koulutus Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pia.Paananen@kktavastia.fi +358 50 4641335 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Paju Raija erityisopettaja Lammin lukio
Raija.Paju@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Pajuoja Hannele opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Hannele.Pajuoja@kktavastia.fi +358 46 9236780 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Pakanen Pirjetta vastaava koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Pirjetta.Pakanen@kktavastia.fi +358 50 4391382 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Palokangas-Koisti Päivi lehtori Terveys ja hyvinvointi
Paivi.Palokangas-Koisti@kktavastia.fi +358 50 4437952 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Parkkari Mia elintarvikevaraston hoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mia.Parkkari@kktavastia.fi +358 50 4437957 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Partanen Ari opinto-ohjaaja Kaurialan lukio
Ari.Partanen@kktavastia.fi +358 40 5623391 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Pehkonen Johanna ruokapalvelytyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Johanna.Pehkonen@kktavastia.fi +358 50 5224083 Asentajantie 8-10
Pehkonen Tuija opintosihteeri Parolan lukio
Tuija.Pehkonen@kktavastia.fi +358 50 5090333 Myllytie 33, 13720 Parola
Pelli Veli lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Veli.Pelli@kktavastia.fi +358 50 4437976 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Pellikainen Päivi lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
paivi.pellikainen@kktavastia.fi +358 50 4641332 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Peltola Tiina apulaisrehtori, englanti Parolan lukio
Tiina.Peltola@kktavastia.fi +358 50 5988693 Myllytie 33, 13720 Parola
Peltonen Laura opettaja, modisti Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Laura.Peltonen@kktavastia.fi +358 50 4400936 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Peltoniemi Marja lehtori, erityisopettaja Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Marja.Peltoniemi@kktavastia.fi +358 50 3689632 Hattelmalantie 8
Pelvola Mika projektityöntekijä (Arjen digitaidot haltuun -hanke) Vanajaveden Opisto
Mika.Pelvola@kktavastia.fi +358 45 78750425 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Pennanen Marita lehtori, kudonta Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Marita.Pennanen@kktavastia.fi +358 50 4400871 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Perikangas Esko opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Parolan lukio
Esko.Perikangas@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Perkkalainen Paula lehtori, kemia, matematiikka Kaurialan lukio
Paula.Perkkalainen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Pesonen Jaana siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Jaana.Pesonen@kktavastia.fi +358 50 4347020 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Pesonen Birgitta opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Birgitta.Pesonen@kktavastia.fi +358 36 581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Piirainen Anu lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anu.Piirainen@kktavastia.fi +358 50 4400903 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Pitkänen Minna lehtori, musiikki Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Minna.Pitkanen@kktavastia.fi +358 50 3738505 Hattelmalantie 6, G-rakennus | Erottajakatu 5
Pitkänen-Jussila Päivi siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Paivi.Pitkanen-Jussila@kktavastia.fi +358 50 4363503 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Pohjalahti Sanna-Katja opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Sanna-Katja.Pohjalahti@kktavastia.fi +358 50 3093284 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Pohjamo Milja lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Milja.Pohjamo@kktavastia.fi +358 50 4620596 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Pohjola Petri opettaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Petri.Pohjola@kktavastia.fi +358 50 4778495 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Pommelin Jukka lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Jukka.Pommelin@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Pulkki Merja lehtori, puhtauspalvelut Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Merja.Pulkki@kktavastia.fi +358 50 4437962 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Puumalainen Heidi välinehuoltaja Terveys ja hyvinvointi
Puuppo Taina lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Taina.Puuppo@kktavastia.fi +358 50 4400954 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Pyykkönen Petteri lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Petteri.Pyykkonen@kktavastia.fi +358 50 4400883 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia