Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Ohjauspiste Tavastia ohjauspiste, Opinto-ohjaus Opiskelijapalvelut
ohjauspiste@kktavastia.fi +358 36 581500 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Ojanen Joona opettaja, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Ojanen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Ojansuu Johannes lehtori, filosofia, elämänkatsomustieto Kaurialan lukio
Johannes.Ojansuu@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Oksanen Siru ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Siru.Oksanen@kktavastia.fi +358 50 5219470 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Ollinkangas Riikka koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358 50 4400950 Hattelmalantie 8
Orimus Minna lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Hämeenlinnan lyseon lukio
Minna.Orimus@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia