Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Malinen Päivi lehtori, vaatetus- ja sisustusompelu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Paivi.Malinen@kktavastia.fi +358 50 4400870 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Malinen Piritta lehtori, kuvataide Kaurialan lukio
Piritta.Malinen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Malmi Kaisa kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Kaisa.Malmi@kktavastia.fi +358 50 5170002 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Malmi-Harju Katja lehtori, uskonto, psykologia, filosofia Kaurialan lukio
Katja.Malmi-Harju@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Manninen Jenni viestintäpäällikkö Viestintä ja markkinointi
Jenni.Manninen@kktavastia.fi +358 40 0458435 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Mantila Janina terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Janina.Mantila@kktavastia.fi +358 50 5533401 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Markkanen Raija opinto-ohjaaja Lammin lukio
Raija.Markkanen@kktavastia.fi +358 50 5090373 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Markoff-Takala Päivi asuntolaohjaaja Opiskelijapalvelut
Paivi.Markoff-Takala@kktavastia.fi +358 40 5821721 Hattelmalantie 25, P-rakennus
Martikainen Tiija-Sini opettaja Terveys ja hyvinvointi
Tiija-Sini.Martikainen@kktavastia.fi +358 50 4437953 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Marttila Kirsi opintosihteeri Opintotoimisto
kirsi.marttila@kktavastia.fi +358 50 4400919 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Mattila Kalle opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kalle.Mattila@kktavastia.fi +358 50 4400533 Koljalantie 7, Turenki
Maunula Mikko lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Mikko.Maunula@kktavastia.fi +358 50 3598123 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Merikanto Päivi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358 50 4083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Merisaari Antti opettaja, talotekniikka Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Merisaari@kktavastia.fi +358 50 5756526 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Merivalo Marjaana ruokapalvelutyöntekijä Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marjaana.Merivalo@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Mestari Jussi apulaisrehtori Kaurialan lukio
Jussi.Mestari@kktavastia.fi +358 50 5936203 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Metsälä Maarit lehtori, hius- ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
maarit.metsala@kktavastia.fi +358 50 5504056 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Miettinen Heimo lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Heimo.Miettinen@kktavastia.fi +358 50 4437965 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Miettinen Katariina opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Katariina.Miettinen@kktavastia.fi +358 50 4637533 Hattelmalantie 8
Mikkola Ari ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Ari.Mikkola@kktavastia.fi +358 50 4777934 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Mikkonen Mirkka henkilöstösihteeri Hallinto
Mirkka.Mikkonen@kktavastia.fi +358 50 4337366 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Mohammad Hashem kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoitopalvelut
Moilanen Tuula lehtori, uskonto, psykologia Kaurialan lukio
Tuula.Moilanen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Molenius Tuulikki lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tuulikki.Molenius@kktavastia.fi +358 50 4437972 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Muttonen Tarja opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Parolan lukio
Tarja.Muttonen@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Mylly Aki ammatillinen ohjaaja, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Aki.Mylly@kktavastia.fi +358 50 4400488 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Mäenpää Anu suunnittelijaopettaja, kielet Vanajaveden Opisto
Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358 40 8696499 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Mäkelä Pia lehtori Terveys ja hyvinvointi
Pia.Makela@kktavastia.fi +358 50 4420164 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Mäki Tiina opinto-ohjaaja Hämeenlinnan lyseon lukio
tiina.maki@kktavastia.fi +358 40 8667709 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Mäki-Turja Pia opettaja, suutari Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pia.Maki-Turja@kktavastia.fi +358 50 4343556 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Mäkinen Anna-Leena erityisopettaja Hämeenlinnan lyseon lukio, Kaurialan lukio
Anna-Leena.Makinen@kktavastia.fi +358 40 8682114 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Mäkirinta Juha suunnittelijaopettaja, koto-koulutus, suomi, yhteiskunta-aineet Vanajaveden Opisto
Juha.Makirinta@kktavastia.fi +358 40 8696413 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Mämmi Janne lehtori, ruotsi Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Janne.Mammi@kktavastia.fi +358 50 5504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia