Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Laakso Anna lehtori, matematiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anna.Laakso@kktavastia.fi +358 45 6774274 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Laakso Teppo kiinteistönhoitaja Kiinteistönhoitopalvelut
Teppo.Laakso@kktavastia.fi +358 50 4060508 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lahdenperä Anne siivoustyönohjaaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Anne.Lahdenpera@kktavastia.fi +358 50 4430848 Hattelmalantie 8
Lahti Kristiina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Kristiina.Lahti@kktavastia.fi +358 50 4347011 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lahti Juha lehtori, historia ja yhteiskuntaoppi Kaurialan lukio
Juha.Lahti@kktavastia.fi +358 50 5129621 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lahtinen Sirpa terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Sirpa.Lahtinen@kktavastia.fi +358 50 5531895 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Laihanen Kirsti henkilöstösihteeri Hallinto
Kirsti.Laihanen@kktavastia.fi +358 50 3443646 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Laine Petteri it-suunnittelija It-palvelut
Petteri.Laine@kktavastia.fi +358 50 3564518 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Laine Marika opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Marika.Laine@kktavastia.fi +358 50 4400495 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Laitila Esko opettaja. liikunta Parolan lukio
Esko.Laitila@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Lakso Jorma lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jorma.Lakso@kktavastia.fi +358 50 4400851 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Lamberg Tarja taloussihteeri Hallinto
Tarja.Lamberg@kktavastia.fi +358 50 4400939 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lammia Tiina tarjoilija Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tiina.Lammia@kktavastia.fi +358 50 4400925 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lassila Ari-Pekka lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Ari-Pekka.Lassila@kktavastia.fi +358 50 5504021 Koljantie 7, Turenki
Lauren Kari lehtori, talotekniikka Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Lauren@kktavastia.fi +358 50 5345933 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Lauronen Päivi opettaja, projektipäällikkö (INTO -osallistu ja innostu -hanke) Hallinto
Paivi.Lauronen@kktavastia.fi +358 50 4400929 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lauttia Anna-Maija lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Anna-Maija.Lauttia@kktavastia.fi +358 50 4400877 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lehtinen Anu lehtori Terveys ja hyvinvointi
Anu.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 4400464 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lehtinen Terhi lehtori, matematiikka ja fysiikka Kaurialan lukio
Terhi.Lehtinen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Lehtinen Joona opettaja, uskonto, filosofia ja psykologia Hämeenlinnan lyseon lukio
Joona.Lehtinen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lehto Timo ammatillinen ohjaaja, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Timo.Lehto@kktavastia.fi +385 50 4729226 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lehtonen Reijo talousjohtaja Hallinto
Reijo.Lehtonen@kktavastia.fi +358 50 4437943 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Lehtonen Merja opettaja, ruotsi Parolan lukio
Merja.Lehtonen@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Leminen Minna koulutuspäällikkö Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Minna.Leminen@kktavastia.fi +358 50 5001377 Hattelmalantie 8, B-rakennus
Leminen Riikka terveydenhoitaja Hämeenlinnan lyseon lukio
Riikka.Leminen@kktavastia.fi +358 50 4999864 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lepikkö Eeva opettaja Terveys ja hyvinvointi
Eeva.Lepikko@kktavastia.fi +358 50 4437984 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Leppänen Matti opettaja, fysiikka, lyhyt matematiikka Parolan lukio
Matti.Leppanen@kktavastia.fi Myllytie 33, 13720 Parola
Leskinen Tuula lehtori, hius- ja kauneudenhoito Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Tuula.Leskinen@kktavastia.fi +358 50 3362463 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Levelä Tuija siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tuija.Levela@kktavastia.fi +358 50 4762092 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lindroos Justiina lehtori, englanti Hämeenlinnan lyseon lukio
Justiina.Lindroos@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Lindsten Tomi ammatillinen ohjaaja, VALMA-koulutus Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Tomi.Lindsten@kktavastia.fi +358 50 4777579 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lintunen Tero lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Lintunen@kktavastia.fi +358 50 5298515 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Liukkonen Tiina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Tiina.Liukkonen@kktavastia.fi +358 50 4414046 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Loikainen Tero lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Tero.Loikainen@kktavastia.fi +358 50 3551185 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Lokka Minna lehtori, englanti, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Minna.Lokka@kktavastia.fi +358 40 5890175 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Lovikka Sirpa lehtori Terveys ja hyvinvointi
Sirpa.Lovikka@kktavastia.fi +358 50 4437949 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Lundahl Arja-Leena dieettikokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Arja-Leena.Lundahl@kktavastia.fi +358 50 4400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Luukas Tiina opettaja Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tiina.Luukas@kktavastia.fi +358 50 4400893 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Lyytinen Päivi opettaja, englanti ja ranska Lammin lukio
Paivi.Lyytinen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Lähteenmäki Sanna lehtori, kuvataide Hämeenlinnan lyseon lukio
Sanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 4095954 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Lähteenmäki Hanna ammatillinen ohjaaja Ravintola, catering ja elintarvike
Hanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358 50 4495135 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Löfqvist Tiia lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tiia.Lofqvist@kktavastia.fi +358 50 4400879 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia