Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Kaikkonen Sanna opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Sanna.Kaikkonen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, D-rakennus
Kainulainen Tiina lehtori, ruotsi Kaurialan lukio
Tiina.Kainulainen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kajaala Seija lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Seija.Kajaala@kktavastia.fi +358 50 4400875 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kallio Birgitta opintosihteeri Opintotoimisto
Birgitta.Kallio@kktavastia.fi +358 50 4437951 Hattelmalantie8, A-rakennus
Kallio Arska opettaja, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Arska.Kallio@kktavastia.fi +358 50 5609326 Koljalantie 7, Turenki
Kallioinen Anne lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anne.Kallioinen@kktavastia.fi +358 50 5504017 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kalmari Janne it-suunnittelija, tietosuojavastaava (Opintovapaalla 10.5.2020 asti) It-palvelut
Janne.Kalmari@kktavastia.fi +358 50 5533569 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kanerva Elina lehtori Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358 50 4437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kangas Helinä lehtori, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Helina.Kangas@kktavastia.fi +358 50 5504013 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kantola Päivi henkilöstösihteeri Vanajaveden Opisto
Paivi.Kantola@kktavastia.fi +358 40 8690120 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Kantola Anniina lehtori, englanti ja venäjä Kaurialan lukio
Anniina.Kantola@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Karinkanta Kati opettaja, liikunta Lammin lukio
Kati.Karinkanta@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Karjalainen Vesa opettaja, matematiikka Lammin lukio
Vesa.Karjalainen@kktavastia.fi +358 50 4753915 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Katajisto Tuula lehtori, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tuula.Katajisto@kktavastia.fi +358 50 4400494 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kaukinen Mikaela opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto Lammin lukio
Mikaela.Kaukinen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kaurialan lukion opettajahuone opettajien yhteinen numero Kaurialan lukio
+358 50 5090803 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kellomäki Johannes opettaja, äidinkieli ja kirjallisuus Kaurialan lukio
Johannes.Kellomaki@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kemppi Jukka lehtori Terveys ja hyvinvointi
Jukka.Kemppi@kktavastia.fi +358 50 3866934 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kenraali Sari lehtori Terveys ja hyvinvointi
Sari.Kenraali@kktavastia.fi +358 50 4347016 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Keränen Anne-Mari lehtori, matematiikka, fysiikka ja kemia Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne-Mari.Keranen@kktavastia.fi +358 50 5090758 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Keränen Jussi opettaja, fysiikka Kaurialan lukio
Jussi.Keranen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ketonen Eerika koulukuraattori, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Eerika.Ketonen@kktavastia.fi +358 50 4400482 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kettunen Tommi lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Tommi.Kettunen@kktavastia.fi +358 50 4617638 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Kiiliäinen Katja opettaja, matematiikka, fysiikka ja kemia Lammin lukio
Katja.Kiiliainen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kilkka Minna lehtori, erityisopettaja Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358 50 5001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Kilkki Merja siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Merja.Kilkki@kktavastia.fi +358 50 4393064 Hattelmalantie 8, B- ja F-rakennus
Kinnunen Marika opettaja, lasiala Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Marika.Kinnunen@kktavastia.fi +358 50 5504076 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi
Kiuru Tuija elintarvikevarastonhoitaja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tuija.Kiuru@kktavastia.fi +358 50 4437957 Elintarvikevarasto, Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Kivelä Niina lehtori Terveys ja hyvinvointi
Niina.Kivela@kktavastia.fi +358 50 4400487 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Kivinen Tiina vs. rehtori, urheilulinjakoordinaattori Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Tiina.Kivinen@kktavastia.fi +358 40 5008913 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kiviranta Kari lehtori, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Kiviranta@kktavastia.fi +358 50 5504029 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Kivistö Mervi lehtori, matkailu Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Mervi.Kivisto@kktavastia.fi +358 50 4413732 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Koivisto Terhi ravitsemispäällikkö Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Terhi.Koivisto@kktavastia.fi +358 50 5993176 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Koivisto Kari opettaja, talotekniikka (virkavapaalla) Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Kari.Koivisto@kktavastia.fi +358 50 3011673 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Koivulehto Leena lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358 50 4400946 Hattelmalantie 8
Koivusaari Pauli lehtori, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Pauli.Koivusaari@kktavastia.fi +358 50 3011638 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Koivusalo Saija siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Saija.Koivusalo@kktavastia.fi +358 50 5763705 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Konkarikoski Anu kehittämiskoordinaattori Hallinto
Anu.Konkarikoski@kktavastia.fi +358 50 5504064 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kontturi Aki lehtori, matematiikka Hämeenlinnan lyseon lukio
Aki.Kontturi@kktavastia.fi +358 50 5394739 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Korhonen Mirja lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Mirja.Korhonen@kktavastia.fi +358 50 4400896 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Korhonen Aku opettaja, pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Aku.Korhonen@kktavastia.fi +358 50 4631899 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Korkeakoski Tuovi koulutuspäällikkö Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Tuovi.Korkeakoski@kktavastia.fi +358 40 8251775 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Korpiaho Heli siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Heli.Korpiaho@kktavastia.fi +358 50 4393659 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kortelainen Tommi lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi +358 50 5714638 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kortesniemi Päivi opiskelijapalvelupäällikkö Opiskelijapalvelut
Paivi.Kortesniemi@kktavastia.fi +358 50 5957138 Hattelmalantie 8
Koskela Minna lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Minna.Koskela@kktavastia.fi +358 50 4400898 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Koskela Jari ammattimies Kiinteistönhoitopalvelut
Jari.Koskela@kktavastia.fi +358 50 5936916 Hattelmalantie 8
Koskela Jarmo lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jarmo.Koskela@kktavastia.fi +358 50 4640276 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Koski Kari apulaisrehtori, tekninen käsityö Vanajaveden Opisto
Kari.Koski@kktavastia.fi +358 40 0820613 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Koskiluoto Sinikka työelämäkoordinaattori Hallinto
Sinikka.Koskiluoto@kktavastia.fi +358 50 5993160 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Koskinen Minna opintosihteeri Opintotoimisto
Minna.Koskinen@kktavastia.fi +358 50 4400866 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Koskinen Teppo opettaja, musiikki Lammin lukio
Teppo.Koskinen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kosola Anne-Mari opinto-ohjaaja Parolan lukio
Anne-Mari.Kosola@kktavastia.fi +358 50 5165671 Myllytie 33, 13720 Parola
Kovanen Anssi lehtori, korttikoulutukset, sähkö Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Anssi.Kovanen@kktavastia.fi +358 50 5910208 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kovero Jaana siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Jaana.Kovero@kktavastia.fi +358 50 4382856 Hattelmalantie 8, D- ja E-rakennus
Kuhanen Tuija opintosihteeri Opintotoimisto
Tuija.Kuhanen@kktavastia.fi +358 50 4400917 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kuisma Janne nuoriso-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Janne.Kuisma@kktavastia.fi +358 50 5533570 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Kuisma Kimmo lehtori, kone- ja tuotantotekniikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Kimmo.Kuisma@kktavastia.fi +358 50 4437975 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Kuitunen Heikki lehtori, biologia ja maantiede Kaurialan lukio
Heikki.Kuitunen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Kujala Heini rehtori Hallinto
Heini.Kujala@kktavastia.fi +358 40 0731299 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kulmanen Eeva projketipäällikkö, Erasmus+ ja Teformi ESR-hanke Hallinto
Eeva.Kulmanen@kktavastia.fi +358 50 3379809 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kuokka Sonja lehtori, ruotsi Hämeenlinnan lyseon lukio
Sonja.Kuokka@kktavastia.fi +358 50 3775756 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Kuosmanen Marko ammatillinen ohjaaja, kauppa ja tietojenkäsittely Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Marko.Kuosmanen@kktavastia.fi +358 50 4400876 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Kurkela Kirsi lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi +358 50 5504016 Hattelmalantie 8 A-rakennus
Kurki Sirpa lehtori, erityisopettaja, Valma -koulutus (MAO) Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Sirpa.Kurki@kktavastia.fi +358 50 4400899 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Kurvinen Iiris projektisihteeri Hallinto
Iiris.Kurvinen@kktavastia.fi +358 50 4400452 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Kytöaho Merja koulutuspäällikkö Ravintola, catering ja elintarvike
Merja.Kytoaho@kktavastia.fi +358 50 5504014 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Kähkönen ä rehtori Lammin lukio
Esa.Kahkonen@kktavastia.fi +358 50 3461112 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Kärkkäinen Jussi lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jussi.Karkkainen@kktavastia.fi +358 50 3824384 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Kääriäinen Jukka lehtori, kiinteistöpalvelu Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Jukka.Kaariainen@kktavastia.fi +358 50 4400457 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Könnölä Markku lehtori, logistiikka Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Markku.Konnola@kktavastia.fi +358 50 5848070 Koljantie 7, Turenki
Körkkö Veli-Pekka opinto-ohjaaja Opiskelijapalvelut
Veli-Pekka.Korkko@kktavastia.fi +358 50 4086573 Hattelmalantie 8, A-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia