Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Jalli Sanna markkinointisihteeri Viestintä ja markkinointi
Sanna.Jalli@kktavastia.fi +358 50 4400938 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Jalli Elina oppimisen tuen koordinaattori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Elina.Jalli@kktavastia.fi +358 50 4437978 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Janhunen Mira siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Mira.Janhunen@kktavastia.fi +358 50 4147378 Koljalantie 7, Turenki
Jauhiainen Mira päätoiminen tuntiopettaja
Jokinen Eeva ammatillinen ohjaaja, pintakäsittely (työvapaalla) Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Eeva.Jokinen@kktavastia.fi +358 50 4400498 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Jokinen Margit opistosihteeri Vanajaveden Opisto
Margit.Jokinen@kktavastia.fi +358 36 581800 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Juola Virve opettaja, verhoilu Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Virve.Juola@kktavastia.fi +358 50 4400485 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Jylhä Riitta lehtori Terveys ja hyvinvointi
Riitta.Jylha@kktavastia.fi +358 50 4437956 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Jylhä-Ollila Pia lehtori, puhtauspalvelut Kauppa ja tietojenkäsittely, matkailu ja puhtauspalvelut
Pia.Jylha-Ollila@kktavastia.fi +358 50 4437959 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Järvinen Marja terveydenhoitaja Kaurialan lukio
marja.jarvinen@hameenlinna.fi +358 50 5529417 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Järvinen Markku lehtori, rakennus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Markku.Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 4440855 Asentajantie 8-10
Järvinen Reijo rehtori Parolan lukio
Reijo.Jarvinen@kktavastia.fi +358 50 3207789 Myllytie 33, 13720 Parola
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia