Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Ijäs Anni lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
Anni.Ijas@kktavastia.fi +358 50 4400895 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Iltanen Tuomo rehtori Kaurialan lukio
Tuomo.Iltanen@kktavastia.fi +358 40 8696470 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Immonen Tuula palkkapalveluvastaava Hallinto
Tuula.Immonen@kktavastia.fi +358 50 4400937 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Immonen Heli lehtori, matematiikka ja kemia Kaurialan lukio
Heli.Immonen@kktavastia.fi Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ingström Riikka laskentapäällikkö Hallinto
Riikka.Ingstrom@kktavastia.fi +358 50 0748468 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Iso-Pietilä Antti opettaja, maanmittaus Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Antti.Iso-Pietila@kktavastia.fi +358 50 4437963 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Itäluoma Outi rehtori, luennot ja ilmaisuaineet Vanajaveden Opisto
Outi.Italuoma@kktavastia.fi +358 50 5917046 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
Itävaara Mikko tiedottaja, kirjallisuus, tietotekniikka ja Muut ainealueet Vanajaveden Opisto, Viestintä ja markkinointi
Mikko.Itavaara@kktavastia.fi +358 50 3265202 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna
it-700 Tavastian it-palvelut It-palvelut It-palvelut
700@kktavastia.fi +358 36 581700
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia