Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Eertola Markku opettaja, teollinen pintakäsittely Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Markku.Eertola@kktavastia.fi +358 50 3439568 Hattelmalantie 8, E-rakennus
Ekholm Tia lehtori, erityisopettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Tia.Ekholm@kktavastia.fi +358 50 3382128 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Eklund Tiia ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Tiia.Eklund@kktavastia.fi +358 50 4400962 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Eklund Ulla opintosihteeri Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Ulla.Eklund@kktavastia.fi +358 50 5090801 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Eklöf Senja lehtori Ravintola, catering ja elintarvike
senja.eklof@kktavastia.fi +358 50 4400891 Hattelmalantie 25, I-rakennus
Eld Ella it-suunnittelija It-palvelut
Ella.Eld@kktavastia.fi +358 50 4437947 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Elo Irmeli koulutuspäällikkö Terveys ja hyvinvointi
Irmeli.Elo@kktavastia.fi +358 50 4400454 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Elo Veijo opettaja, sähköala Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Veijo.Elo@kktavastia.fi +358 50 4393058 Hattelmalantie 8, F-rakennus
Elomaa Akseli opettaja, kuvataide Lammin lukio
Akseli.Elomaa@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Eloranta Maj-Britt lehtori Terveys ja hyvinvointi
Maj-Britt.Eloranta@kktavastia.fi +358 50 4437950 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Eresmaa-Silvonen Outi opettaja, ruotsi Lammin lukio
Outi.Eresmaa-Silvonen@kktavastia.fi +358 36 214769 Lamminraitti 35, 16900 Lammi
Ervasti-Saksala Pirjo opettaja, kudonta Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Valma
Pirjo.Ervasti-Saksala@kktavastia.fi +358 50 4400868 Hattelmalantie 8, B-rakennus
© 2020 Koulutuskuntayhtymä Tavastia