Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTVW+

Aaltonen Päivi koulutussihteeri Vanaja Koulutus Oy
Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi 050 440 0846 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Ahokas Marja ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marja.Ahokas@kktavastia.fi 050 440 0921 Koljantie 7, Turenki
Ahonen Riitta kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Ahonen@kktavastia.fi 050 440 0961 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Ahoniemi Juha it-suunnittelija It-palvelut
Juha.Ahoniemi@kktavastia.fi 050 366 2220 Jaakonkatu 28
Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi 040 869 6205 Linnankatu 12-14, 13100 Hämeenlinna
Ahvenniemi Rita opettaja Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut
Rita.Ahvenniemi@kktavastia.fi 050 553 3567 Hattelmalantie 25
Alhainen Tiina monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto
Tiina.Alhainen@kktavastia.fi 050 434 7008 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Allenius Kaarin opettaja Valmistavat ja valinnaiset
Kaarin.Allenius@kktavastia.fi 050 443 7981 Hattelmalantie 8, A-rakennus 3. kerros
Andsten Säde opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto (verkkokurssit) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sade.Andsten@kktavastia.fi 050 561 3421 Linnankatu 12-14, 13100 Hämeenlinna
Ansaharju Untamo koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat
Untamo.Ansaharju@kktavastia.fi 040 026 2002 Hattelmalantie 8
Anttila Outi opettaja Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot
Outi.Anttila@kktavastia.fi 050 443 7982 Jaakonkatu 28
Anttila Tuula opettaja Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot
Tuula.Anttila@kktavastia.fi 050 443 7946 Jaakonkatu 28
Anttonen Sanna terveydenhoitaja Opiskelijapalvelut
Sanna.Anttonen@kktavastia.fi 046 920 5128 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Argillander Rauno koulutuspäällikkö Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Rauno.Argillander@kktavastia.fi 050 434 7001 Asentajantie 8-10
Aro Laura opettaja Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut
Laura.Aro@kktavastia.fi 050 440 0890 Hattelmalantie 6
Arola Kaisa terveydenhoitaja (paikalla ti-pe) Opiskelijapalvelut
Kaisa.Arola@kktavastia.fi 050 553 3401 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Arvonen Marjut opintosihteeri Kaurialan lukio
Marjut.Arvonen@kktavastia.fi 050 509 0802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Aumo Ulla opintosihteeri Opintotoimisto
Ulla.Aumo@kktavastia.fi 050 440 0847 Jaakonkatu 28
Autoala Asiakaspalvelu töiden vastaanotto Prosessi-, kemian ja materiaalitekniikka,ajoneuvo ja logistiikka
Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi 050 440 0854 Hattelmalantie 8, D-rakennus
© 2017 Koulutuskuntayhtymä Tavastia Mediatavast