Yhteystiedot aakkosittain

ABDEGHIJKLMNOPRSTVW+

Aaltonen Päivi koulutussihteeri Hallinto, Vanaja Koulutus Oy
Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358 50 4400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Achour Zakia ruokapalvelutyöntekijä, Kaurialan lukio Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Zakia.Achour@kktavastia.fi +358 50 4765349 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Ahokas Marja ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marja.Ahokas@kktavastia.fi +358 50 4400921 Koljantie 7, Turenki
Ahonen Riitta kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Ahonen@kktavastia.fi +358 50 4400961 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Ahoniemi Juha it-suunnittelija It-palvelut
Juha.Ahoniemi@kktavastia.fi +358 50 3662220 Hattelmalantie 6, G-rakennus
Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 40 8696205 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ahvenharju Veli-Matti opettaja Ravintola, catering ja elintarvike
Veli-Matti.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 50 4365939 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Alatalo Kirsi opettaja, maahanmuuttajien perusopetus Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kirsi.Alatalo@kktavastia.fi +358 50 5012440 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Alhainen Tiina monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto
Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358 50 4347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Allenius Kaarin lehtori Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358 50 4437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus
Andsten Säde lehtori, biologia, maantiede ja terveystieto (virkavapaalla) Hämeenlinnan lyseon lukio
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Hattelmalantie 6, G-rakennus, 13100 Hämeenlinna
Ansaharju Untamo koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Untamo.Ansaharju@kktavastia.fi +358 40 0262002 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Anttila Outi opettaja Terveys ja hyvinvointi
Outi.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437982 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Anttila Tuula opettaja Terveys ja hyvinvointi
Tuula.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437946 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Anttonen Sanna terveydenhoitaja, Hyvinvointipalvelut Opiskelijapalvelut
Sanna.Anttonen@kktavastia.fi +358 46 9205128 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Argillander Rauno koulutuspäällikkö Sähkö, rakennus, maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelu
Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358 50 4347001 Asentajantie 8-10
Arifullina Victoria siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Victoria.Arifullina@kktavastia.fi +358 50 4392431 Hattelmalantie 8, S-rakennus
Arvonen Marjut opintosihteeri Kaurialan lukio
Marjut.Arvonen@kktavastia.fi +358 50 5090802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Asikainen Jouni lehtori, autoala Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Jouni.Asikainen@kktavastia.fi +358 50 4715876 Hattelmalantie 8, D-rakennus
Autoala Asiakaspalvelu töiden vastaanotto (emme ota töitä vastaan toistaiseksi) Pintakäsittely, auto, kone- ja tuotantotekniikka ja logistiikka
Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi +358 50 4400854 Hattelmalantie 8, D-rakennus
© 2019 Koulutuskuntayhtymä Tavastia