Yhteystiedot aakkosittain

ABDEFGHIJKLMNOPRSTUVW+

Aaltonen Päivi koulutussihteeri Vanaja Koulutus Oy
Paivi.Aaltonen@kktavastia.fi +358 50 4400846 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Ahokas Marja ruokapalveluesimies Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Marja.Ahokas@kktavastia.fi +358 50 4400921 Koljantie 7, Turenki
Ahonen Riitta kokki Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Riitta.Ahonen@kktavastia.fi +358 50 4400961 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna
Ahoniemi Juha it-suunnittelija It-palvelut
Juha.Ahoniemi@kktavastia.fi +358 50 3662220 Jaakonkatu 28
Ahvenharju Anne opinto-ohjaaja, yrittäjyys Hämeenlinnan lyseon lukio
Anne.Ahvenharju@kktavastia.fi +358 40 8696205 Linnankatu 12-14, 13100 Hämeenlinna
Alhainen Tiina monikulttuurisuuskoordinaattori Hallinto
Tiina.Alhainen@kktavastia.fi +358 50 4347008 Hattelmalantie 25, K-rakennus
Allenius Kaarin opettaja Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358 50 4437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus 3. kerros
Andsten Säde opettaja, biologia, maantiede ja terveystieto (verkkokurssit) Hämeenlinnan lyseon lukio, Hämeenlinnan lyseon lukio aikuislinja
Sade.Andsten@kktavastia.fi +358 50 5613421 Linnankatu 12-14, 13100 Hämeenlinna
Ansaharju Untamo koulutuspäällikkö Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus
Untamo.Ansaharju@kktavastia.fi +358 40 0262002 Hattelmalantie 8
Anttila Outi opettaja Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot
Outi.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437982 Jaakonkatu 28
Anttila Tuula opettaja Sosiaali ja terveys, näyttötutkinnot
Tuula.Anttila@kktavastia.fi +358 50 4437946 Jaakonkatu 28
Anttonen Sanna terveydenhoitaja Opiskelijapalvelut
Sanna.Anttonen@kktavastia.fi +358 46 9205128 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Argillander Rauno koulutuspäällikkö Rakennus ja maanmittaus, talotekniikka ja kiinteistöpalvelut
Rauno.Argillander@kktavastia.fi +358 50 4347001 Asentajantie 8-10
Arifullina Victoria siivooja Ravitsemis- ja siivouspalvelut
Victoria.Arifullina@kktavastia.fi +358 50 5763705 Hattelmalantie 25, H-rakennus
Aro Laura opettaja Matkailu, ravitsemis, hotelli sekä puhdistus- ja kotityöpalvelut
Laura.Aro@kktavastia.fi +358 50 4400890 Hattelmalantie 6
Arola Kaisa terveydenhoitaja (paikalla ma-pe) Opiskelijapalvelut
Kaisa.Arola@kktavastia.fi +358 50 553340 Hattelmalantie 8, C-rakennus
Arvonen Marjut opintosihteeri Kaurialan lukio
Marjut.Arvonen@kktavastia.fi +358 50 5090802 Erottajakatu 5, 13130 Hämeenlinna
Autoala Asiakaspalvelu töiden vastaanotto Prosessi-, kemian ja materiaalitekniikka,ajoneuvo ja logistiikka
Asiakaspalvelu.Autoala@kktavastia.fi +358 50 4400854 Hattelmalantie 8, D-rakennus
© 2017 Koulutuskuntayhtymä Tavastia