Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus

Kaarin Allenius

Lehtori, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358504437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anne Behnen

Opettaja, S2-kieli, saksa, englanti, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anne.Behnen@kktavastia.fi +358469217925 Hattelmalantie 8

Marianne Forsell

Lehtori, matemaattis-luonnontieteelliset aineet Ammattiopisto Tavastia marianne.forsell@kktavastia.fi Hattelmalantie 8

Tanja Hannolainen

Opettaja, S2-kieli, opva-opinnot Ammattiopisto Tavastia Tanja.Hannolainen@kktavastia.fi +358505630012 Hattelmalantie 8

Antti Heikkinen

Opettaja, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358503517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Marika Himanen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Marika.Himanen@kktavastia.fi +358504698904 Hattelmalantie 8

Kirsi Huttunen

Ohjaaja/opettaja, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358504543368 Hattelmalantie 8

Sanna Kaikkonen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Sanna.Kaikkonen@kktavastia.fi +358504731483 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Elina Kanerva

Erityisopettaja, kestävä kehitys, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358504437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Lauri Kervinen

Opettaja, yhteiskunnalliset aineet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia lauri.kervinen@kktavastia.fi +358447415474 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Leena Koivulehto

Lehtori, äidinkieli, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358504400946 Hattelmalantie 8

Kaisa Koski

Opettaja, äidinkieli, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia kaisa.koski@kktavastia.fi +358447241215 Hattelmalantie 8

Kirsi Kurkela

Erityisopettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi +358505504016 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Sirpa Kurki

Lehtori, erityisope, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Sirpa.Kurki@kktavastia.fi +358504400899 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Katariina Launiala

Lehtori, englanti, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia katariina.launiala@kktavastia.fi +358447109576 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Jukka Marttila

Laaja-alainen erityisopettaja, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Jukka.Marttila@kktavastia.fi +358504657519 Hattelmalantie 8

Päivi Merikanto

Lehtori, S2-kieli, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358504083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Katariina Miettinen

Opettaja, S2-kieli, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Katariina.Miettinen@kktavastia.fi +358504637533 Hattelmalantie 8

Anu Mäenpää

Lehtori, englanti ja ruotsi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358408696499 Hattelmalantie 8, Hämeenlinna

Janne Mämmi

Lehtori, ruotsi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Janne.Mammi@kktavastia.fi +358505504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kirsi Niilola

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358505349037 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Atte Niskanen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Atte.Niskanen@kktavastia.fi +358504429274 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Mika Nummela

Lehtori, yhteiskunnalliset aineet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Mika.Nummela@kktavastia.fi +358504400949 Hattelmalantie 8

Riikka Ollinkangas

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358504400950 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Raija Paju

Laaja-alainen erityisopettaja, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Raija.Paju@kktavastia.fi +358505054969 Hattelmalantie 8

Harri Pakkanen

Lehtori, yhteiskunta- ja työelämäosaaminen Ammattiopisto Tavastia harri.pakkanen@kktavastia.fi +358449015130 Hattelmalantie 8

Sami Pekkola

Lehtori, mat-luonnontieteet,Tuva-koulutus, Aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Sami.Pekkola@kktavastia.fi +358447224750 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Marina Pekkolainen

Opettaja, S2-kieli Ammattiopisto Tavastia marina.pekkolainen@kktavastia.fi +358447405105 Hattelmalantie 8, 13100 Hämeenlinna

Katariina Rauhamäki

Opettaja, englanti ja saksa, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358504396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tuomas Saari

Opettaja, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358504400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Ville Sabel

Lehtori, työkyvyn ja hyvinvoinnin ylläpitäminen Ammattiopisto Tavastia Ville.Sabel@kktavastia.fi +358505949511

Tarja Salakari

Lehtori, äidinkieli, taide ja luova, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358505504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Marja Tuominen

Erityisopettaja, englanti, ruotsi, ranska, yhteiset tutkinnon os Ammattiopisto Tavastia Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358504641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Sari Valkiainen

Lehtori, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia sari.valkiainen@kktavastia.fi +358443258952 Hattelmalantie 8

Iina Varis

Opettaja, yhteiskunnalliset aineet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Iina.Varis@kktavastia.fi +358505163757 Hattelmalantie 8

Kimmo Väre

Lehtori, työkyky ja hyvinvointi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358504677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus