Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus

Kaarin Allenius

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358504437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anne Behnen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Anne.Behnen@kktavastia.fi +358469217925 Hattelmalantie 8

Antti Heikkinen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358503517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Kirsi Huttunen

Ohjaaja, maahanmuuttajien perusopetus Ammattiopisto Tavastia kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358504543368 Hattelmalantie 8

Elina Kanerva

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358504437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Minna Kilkka

Lehtori, erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358505001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Leena Koivulehto

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358504400946 Hattelmalantie 8

Tommi Kortelainen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi +358505714638 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Päivi Merikanto

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358504083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Heimo Miettinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Heimo.Miettinen@kktavastia.fi +358504437965 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Katariina Miettinen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Katariina.Miettinen@kktavastia.fi +358504637533 Hattelmalantie 8

Anu Mäenpää

Lehtori, englanti ja ruotsi Koulutuskuntayhtymä Tavastia Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358408696499 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Janne Mämmi

Lehtori, ruotsi Ammattiopisto Tavastia Janne.Mammi@kktavastia.fi +358505504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Leena Niemi-Ruuskanen

Lehtori, maahanmuuttajien perusopetus (virkavapaalla) Ammattiopisto Tavastia Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358505761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kirsi Niilola

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358505349037 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Mika Nummela

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Mika.Nummela@kktavastia.fi +358504400949 Hattelmalantie 8

Riikka Ollinkangas

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358504400950 Hattelmalantie 8

Raija Paju

Erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Raija.Paju@kktavastia.fi +358505054969 Hattelmalantie 8

Sanna-Katja Pohjalahti

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Sanna-Katja.Pohjalahti@kktavastia.fi +358503093284 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Milja Pohjamo

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Milja.Pohjamo@kktavastia.fi +358504620596 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Katariina Rauhamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358504396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Soile Reinikainen

Opettaja, erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358505605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Edvard Ripatti

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Edvard.Ripatti@kktavastia.fi +358504621322 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Tuomas Saari

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358504400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tarja Salakari

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358505504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Hanna Salminen

Lehtori, englanti Ammattiopisto Tavastia Hanna.Salminen@kktavastia.fi +358505504038 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kati Sarva

Opettaja, liikunta Ammattiopisto Tavastia, Parolan lukio Kati.Sarva@kktavastia.fi +358504777615 Kinnalantie 1, 13720 Parola | Hattelmalantie 8, Hämeenlinna

Outi Stenholm

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Outi.Stenholm@kktavastia.fi +358505012440 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anna-Maija Talonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna-Maija.Talonen@kktavastia.fi +358504400409 Hattelmalantie 8

Sara Tapola

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Sara.Tapola@kktavastia.fi +358504400954 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Marja Tuominen

Lehtori, erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358504641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Iina Varis

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Iina.Varis@kktavastia.fi +358505163757 Hattelmalantie 8

Jaana Virtanen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Jaana.Virtanen@kktavastia.fi +358504637084

Kimmo Väre

Lehtori, liikunta ja terveystieto Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358504677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus