Yhteiset tutkinnon osat ja aikuisten perusopetus

Kaarin Allenius

Lehtori, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Kaarin.Allenius@kktavastia.fi +358504437981 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anne Behnen

Opettaja, S2-kieli, saksa, englanti, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anne.Behnen@kktavastia.fi +358469217925 Hattelmalantie 8

Mirkka Forssell

Opettaja, työelämä- ja yhteiskunnalliset aineet Ammattiopisto Tavastia Mirkka.Forssell@kktavastia.fi +358504665730 Hattelmalantie 8

Tanja Hannolainen

Opettaja, S2-kieli, opva-opinnot Ammattiopisto Tavastia Tanja.Hannolainen@kktavastia.fi +358505630012 Hattelmalantie 8

Antti Heikkinen

Opettaja, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Antti.Heikkinen@kktavastia.fi +358503517320 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Marika Himanen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Marika.Himanen@kktavastia.fi +358504698904 Hattelmalantie 8

Kirsi Huttunen

Ohjaaja, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia kirsi.huttunen@kktavastia.fi +358504543368 Hattelmalantie 8

Sanna Kaikkonen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Sanna.Kaikkonen@kktavastia.fi +358504731483 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Elina Kanerva

Erityisopettaja, kestävä kehitys, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Elina.Kanerva@kktavastia.fi +358504437969 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Minna Kilkka

Erityisopettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Minna.Kilkka@kktavastia.fi +358505001374 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Leena Koivulehto

Lehtori, äidinkieli, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Leena.Koivulehto@kktavastia.fi +358504400946 Hattelmalantie 8

Tommi Kortelainen

Lehtori, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Tommi.Kortelainen@kktavastia.fi +358505714638 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Kirsi Kurkela

Erityisopettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi +358505504016 Hattelmalantie 8 A-rakennus

Sirpa Kurki

Lehtori, erityisope, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Sirpa.Kurki@kktavastia.fi +358504400899 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Jukka Marttila

Laaja-alainen erityisopettaja, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Jukka.Marttila@kktavastia.fi +358504657519 Hattelmalantie 8

Päivi Merikanto

Lehtori, S2-kieli, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Paivi.Merikanto@kktavastia.fi +358504083621 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Heimo Miettinen

Lehtori, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Heimo.Miettinen@kktavastia.fi +358504437965 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Katariina Miettinen

Opettaja, S2-kieli, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Katariina.Miettinen@kktavastia.fi +358504637533 Hattelmalantie 8

Anu Mäenpää

Lehtori, englanti ja ruotsi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anu.Maenpaa@kktavastia.fi +358408696499 Jaakonkatu 28, Hämeenlinna

Janne Mämmi

Lehtori, ruotsi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Janne.Mammi@kktavastia.fi +358505504042 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Leena Niemi-Ruuskanen

Lehtori, S2-kieli, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Leena.Niemi-Ruuskanen@kktavastia.fi +358505761505 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Kirsi Niilola

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Niilola@kktavastia.fi +358505349037 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Atte Niskanen

Opettaja, mat-luonnontieteet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Atte.Niskanen@kktavastia.fi +358504429274 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Mika Nummela

Lehtori, yhteiskunnalliset aineet, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Mika.Nummela@kktavastia.fi +358504400949 Hattelmalantie 8

Riikka Ollinkangas

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Riikka.Ollinkangas@kktavastia.fi +358504400950 Hattelmalantie 8

Raija Paju

Laaja-alainen erityisopettaja, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Raija.Paju@kktavastia.fi +358505054969 Hattelmalantie 8

Katariina Rauhamäki

Opettaja, englanti ja saksa, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Katariina.Rauhamaki@kktavastia.fi +358504396576 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Soile Reinikainen

Opettaja, äidinkieli, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Soile.Reinikainen@kktavastia.fi +358505605129 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Edvard Ripatti

Opettaja, mat-luonnontieteet, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Edvard.Ripatti@kktavastia.fi +358504621322 Hattelmalantie 8, D-rakennus

Tuomas Saari

Opettaja, aikuisten perusopetus Ammattiopisto Tavastia Tuomas.Saari@kktavastia.fi +358504400490 Hattelmalantie 8, C-rakennus

Tarja Salakari

Lehtori, äidinkieli, taide ja luova, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Tarja.Salakari@kktavastia.fi +358505504039 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Hanna Salminen

Lehtori, englanti, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Hanna.Salminen@kktavastia.fi +358505504038 Hattelmalantie 25, K-rakennus

Outi Stenholm

Opettaja, äidinkieli, S2-kieli, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Outi.Stenholm@kktavastia.fi +358505012440 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marja Tuominen

Erityisopettaja, englanti, ruotsi, ranska, yhteiset tutkinnon os Ammattiopisto Tavastia Marja.Tuominen@kktavastia.fi +358504641340 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Iina Varis

Opettaja, yhteiskunnallinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Iina.Varis@kktavastia.fi +358505163757 Hattelmalantie 8

Annukka Venetmäki

Erityisopettaja, OTE-paja, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Annukka.Venetmaki@kktavastia.fi +358504412401 Hattelmalantie 8

Anh Tuan Vo

Opettaja, mat-luonnontieteellinen, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Anh.Tuan.Vo@kktavastia.fi +358504722393 Hattelmalantie 8

Markus Vuoskulompolo

Opettaja, työkyky ja hyvinvointi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Markus.Vuoskulompolo@kktavastia.fi +358504664924 Hattelmalantie 25, L-rakennus

Kimmo Väre

Lehtori, työkyky ja hyvinvointi, yhteiset tutkinnon osat Ammattiopisto Tavastia Kimmo.Vare@kktavastia.fi +358504677912 Hattelmalantie 25, L-rakennus