Terveys ja hyvinvointi

Irmeli Elo

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Irmeli.Elo@kktavastia.fi +358504400454 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Maj-Britt Eloranta

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Maj-Britt.Eloranta@kktavastia.fi +358504437950 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Jaana Haajanen

Lehtori AmmattiopistoTavastia Jaana.Haajanen@kktavastia.fi +358504413481 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Susanna Hakala

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Susanna.Hakala@kktavastia.fi +358504730617 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiina Hottinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tiina.Hottinen@kktavastia.fi +358505250332 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anna Huuskonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna.Huuskonen@kktavastia.fi +358504757302 Hattelmalanite 8, S-rakennus

Mira Jauhiainen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Mira.Jauhiainen@kktavastia.fi +358504437953 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Niko Joutseno

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Niko.Joutseno@kktavastia.fi +358504625143

Milla Junna

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Milla.Junna@kktavastia.fi +358504425393 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riitta Jylhä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Riitta.Jylha@kktavastia.fi +358504437956 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Susanna Kauppi

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Susanna.Kauppi@kktavastia.fi +358504011775

Niina Kivelä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Niina.Kivela@kktavastia.fi +358504400487 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kristiina Lahti

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kristiina.Lahti@kktavastia.fi +358504347011 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anu Lehtinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anu.Lehtinen@kktavastia.fi +358504400464 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Regina Leino

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Regina.Leino@kktavastia.fi +358504714538 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pia Mäkelä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Pia.Makela@kktavastia.fi +358504420164 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Susan Nurminen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Susan.Nurminen@kktavastia.fi +358505504078 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Sari Ora

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Sari.Ora@kktavastia.fi +358504786464 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Palokangas-Koisti

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Palokangas-Koisti@kktavastia.fi +358504437952 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kati Paulin

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kati.Paulin@kktavastia.fi +358504730686 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Heidi Puumalainen

Välinehuoltaja Ammattiopisto Tavastia Heidi.Puumalainen@kktavastia.fi +358504780278 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kristina Ruuskanen

Opettaja AmmattiopistoTavastia Kristina.Ruuskanen@kktavastia.fi +358504778373 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pirjo Saarela

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Pirjo.Saarela@kktavastia.fi +358504347015 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Satu Salminen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Satu.Salminen@kktavastia.fi +358504391387 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kati Sarva

Opettaja, liikunta Ammattiopisto Tavastia, Parolan lukio Kati.Sarva@kktavastia.fi +358504777615 Kinnalantie 1, 13720 Parola | Hattelmalantie 8, Hämeenlinna

Minna Sivunen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Minna.Sivunen@kktavastia.fi +358505737118 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kirsi Sokkanen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Sokkanen@kktavastia.fi +358504437944 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Satu Taittonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Satu.Taittonen@kktavastia.fi +358504437966 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kirsi Talikka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Talikka@kktavastia.fi +358504437967 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Vilma Lotta Talka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Vilma.Lotta.Talka@kktavastia.fi +358504306282 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marko Tanskanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marko.Tanskanen@kktavastia.fi +358504523547 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anu Tiilikainen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Anu.Tiilikainen@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anne Toivanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia anne.toivanen@kktavastia.fi +358504391388 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Auli Tynkkynen

Erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Auli.Tynkkynen@kktavastia.fi +358504437955 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Törmänen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Tormanen@kktavastia.fi +358504120595 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marja Vaario

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marja.Vaario@kktavastia.fi +358504641323 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riki Viitamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Riki.Viitamaki@kktavastia.fi +358503400629 Jaakonkatu 28

Minna Vitie-Ojala

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Minna.Vitie-Ojala@kktavastia.fi +358504400932 Hattelmalantie 8, S-rakennus