Terveys ja hyvinvointi

Outi Anttila

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Outi.Anttila@kktavastia.fi +358504437982 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Irmeli Elo

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Irmeli.Elo@kktavastia.fi +358504400454 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Maj-Britt Eloranta

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Maj-Britt.Eloranta@kktavastia.fi +358504437950 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Jaana Haajanen

Lehtori AmmattiopistoTavastia Jaana.Haajanen@kktavastia.fi +358504413481 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Harkila

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Harkila@kktavastia.fi +358504437948 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiina Hottinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tiina.Hottinen@kktavastia.fi +358505250332 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anna Huuskonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anna.Huuskonen@kktavastia.fi +358504757302

Mira Jauhiainen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Mira.Jauhiainen@kktavastia.fi +358504437953 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riitta Jylhä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Riitta.Jylha@kktavastia.fi +358504437956 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Jukka Kemppi

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Jukka.Kemppi@kktavastia.fi +358503866934 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Sari Kenraali

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Sari.Kenraali@kktavastia.fi +358504347016 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Niina Kivelä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Niina.Kivela@kktavastia.fi +358504400487 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kristiina Lahti

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kristiina.Lahti@kktavastia.fi +358504347011 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anu Lehtinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anu.Lehtinen@kktavastia.fi +358504400464 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Eeva Lepikkö

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Eeva.Lepikko@kktavastia.fi +358504437984 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tiina Liukkonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tiina.Liukkonen@kktavastia.fi +358504414046 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Sirpa Lovikka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Sirpa.Lovikka@kktavastia.fi +358504437949 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Tuulikki Molenius

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tuulikki.Molenius@kktavastia.fi +358504437972 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pia Mäkelä

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Pia.Makela@kktavastia.fi +358504420164 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Susan Nurminen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Susan.Nurminen@kktavastia.fi +358505504078 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Palokangas-Koisti

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Palokangas-Koisti@kktavastia.fi +358504437952 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Heidi Puumalainen

Välinehuoltaja Ammattiopisto Tavastia Heidi.Puumalainen@kktavastia.fi +358504780278 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Pirjo Saarela

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Pirjo.Saarela@kktavastia.fi +358504347015 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Satu Salminen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Satu.Salminen@kktavastia.fi +358504391387 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Kirsi Sokkanen

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Sokkanen@kktavastia.fi +358504437944 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Satu Taittonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Satu.Taittonen@kktavastia.fi +358504437966 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anne Takamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Anne.Takamaki@kktavastia.fi

Kirsi Talikka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Talikka@kktavastia.fi +358504437967 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Vilma Lotta Talka

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Vilma.Lotta.Talka@kktavastia.fi +358504306282 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marko Tanskanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marko.Tanskanen@kktavastia.fi +358504523547 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Anne Toivanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia anne.toivanen@kktavastia.fi +358504391388 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Auli Tynkkynen

Erityisopettaja Ammattiopisto Tavastia Auli.Tynkkynen@kktavastia.fi +358504437955 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Päivi Törmänen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Paivi.Tormanen@kktavastia.fi +358504120595 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Marja Vaario

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Marja.Vaario@kktavastia.fi +358504641323 Hattelmalantie 8, S-rakennus

Riki Viitamäki

Opettaja Ammattiopisto Tavastia Riki.Viitamaki@kktavastia.fi +358503400629 Jaakonkatu 28

Minna Vitie-Ojala

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Minna.Vitie-Ojala@kktavastia.fi +358504400932 Hattelmalantie 8, S-rakennus