Taideteollisuus-, tekstiili-, muoti- ja hiusala sekä Tuva

Susanna Aromaa

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Susanna.Aromaa@kktavastia.fi +358504732301 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Outi Bottas

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Outi.Bottas@kktavastia.fi +358505504023 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Pirjo Ervasti-Saksala

Opettaja, kudonta Ammattiopisto Tavastia Pirjo.Ervasti-Saksala@kktavastia.fi +358504400868 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Sara Hulkkonen

Opettaja, lasiala Ammattiopisto Tavastia Sara.Hulkkonen@kktavastia.fi +358505504075 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi

Virve Juola

Opettaja, verhoilu Ammattiopisto Tavastia Virve.Juola@kktavastia.fi +358504400485 Hattelmalantie 25, H-rakennus

Marika Kinnunen

Opettaja, lasiala Ammattiopisto Tavastia Marika.Kinnunen@kktavastia.fi +358505504076 Pruukinraitti, 31160 Nuutajärvi

Laivi Koit

Opettaja, suutari Ammattiopisto Tavastia Laivi.Koit@kktavastia.fi +358504687058 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Susanna Koskelainen

Opettaja, hius ja kauneudenhoito Ammattiopisto Tavastia Susanna.Koskelainen@kktavastia.fi +358504400861 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Terhi Lehtonen

Ammatillinen ohjaaja, hius ja kauneudenhoito Ammattiopisto Tavastia Terhi.Lehtonen@kktavastia.fi +358505609667 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Minna Leminen

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Minna.Leminen@kktavastia.fi +358505001377 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Maire Lintumäki

Ammatillinen ohjaaja, hius- ja kauneudenhoito Ammattiopisto Tavastia Maire.Lintumaki@kktavastia.fi +358469231767 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Malinen

Lehtori, vaatetusompelu, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Paivi.Malinen@kktavastia.fi +358504400870 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Maarit Metsälä

Lehtori, hius- ja kauneudenhoito Ammattiopisto Tavastia maarit.metsala@kktavastia.fi +358505504056 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Svetlana Moukola

Ammatillinen ohjaaja, tekstiili- ja muotiala Ammattiopisto Tavastia Svetlana.Moukola@kktavastia.fi +358503362463 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Pia Paananen

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Pia.Paananen@kktavastia.fi +358504641335 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Milla Palmanto

Erityisopettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Milla.Palmanto@kktavastia.fi +358504369623 Hattelmalantie 8. E-rakennus

Sami Pekkola

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Sami.Pekkola@kktavastia.fi Hattelmalantie 8, E-rakennus

Laura Peltonen

Opettaja, modisti Ammattiopisto Tavastia Laura.Peltonen@kktavastia.fi +358504400936 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Marita Pennanen

Lehtori, kudonta Ammattiopisto Tavastia Marita.Pennanen@kktavastia.fi +358504400871 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Jenny Saarimaa

Opettaja, suutari, vaatetusompelu, Erva-vastaava Ammattiopisto Tavastia Jenny.Saarimaa@kktavastia.fi +358504400458 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Päivi Salminen

Lehtori, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Paivi.Salminen@kktavastia.fi +358504400904 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Susanna Schildt

Opettaja, sisustustekstiilien valmistus Ammattiopisto Tavastia Susanna.Schildt@kktavastia.fi +358503470342 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Mika Toivanen

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Mika.Toivanen@kktavastia.fi +358505504031 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Liisa Turtiainen

Opettaja, Tuva-koulutus Ammattiopisto Tavastia Liisa.Turtiainen@kktavastia.fi +358504203001 Hattelmalantie 8, E-rakennus

Natali Vesala

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia natali.vesala@kktavastia.fi +358505977156 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Leila Vuorijärvi

Lehtori, vaatetusompelu Ammattiopisto Tavastia Leila.Vuorijarvi@kktavastia.fi +358504347007 Hattelmalantie 8, B-rakennus

Minna Ylieskola

Lehtori, verhoilu Ammattiopisto Tavastia Minna.Ylieskola@kktavastia.fi +358504391379 Hattelmalantie 25, H-rakennus