Ravintola, catering ja elintarvike

Veli-Matti Ahvenharju

Lehtori, elintarvikeala Ammattiopisto Tavastia Veli-Matti.Ahvenharju@kktavastia.fi +358504365939 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Senja Eklöf

Lehtori, ravintola- ja cateringala, erityisope (elintarvikeala) Ammattiopisto Tavastia senja.eklof@kktavastia.fi +358504400891 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Riitta Grönqvist

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Riitta.Gronqvist@kktavastia.fi +358505504019 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Juha Haavisto

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Juha.Haavisto@kktavastia.fi +358504400907 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Essi Hämäläinen

Ammatillinen ohjaaja, kahvila Ammattiopisto Tavastia Essi.Hamalainen@kktavastia.fi

Jenni Höijer

Opettaja, elintarvikeala Ammattiopisto Tavastia Jenni.Hoijer@kktavastia.fi +358504074078 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Anni Ijäs

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Anni.Ijas@kktavastia.fi +358504400895 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Johanna Järvinen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Johanna.Jarvinen@kktavastia.fi +358504613810 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anne Kallioinen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Anne.Kallioinen@kktavastia.fi +358505504017 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Mirja Korhonen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Mirja.Korhonen@kktavastia.fi +358504400896 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Minna Koskela

Lehtori, elintarvikeala Ammattiopisto Tavastia Minna.Koskela@kktavastia.fi +358504400898 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Merja Kytöaho

Koulutuspäällikkö, ravintola, catering ja elintarvike Ammattiopisto Tavastia Merja.Kytoaho@kktavastia.fi +358505504014 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Hanna Lähteenmäki

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Hanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358504495135 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Eija Nevalainen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Eija.Nevalainen@kktavastia.fi +358504400890 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Pellikainen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia paivi.pellikainen@kktavastia.fi +358504641332 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Jaana Reunanen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358504400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tuula Sarkanen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia Tuula.Sarkanen@kktavastia.fi +358505504034 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Kirsi Sillanpää

Kokki Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Sillanpaa@kktavastia.fi +358505704480 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tiia Toivonen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Tiia.Toivonen@kktavastia.fi +358504479867 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Pia Vekka-Tuominen

Lehtori, ravintola- ja catering-ala Ammattiopisto Tavastia pia.vekka-tuominen@kktavastia.fi +358505504051 Hattelmalantie 25, I-rakennus