Ravintola, catering ja elintarvike

Veli-Matti Ahvenharju

Opettaja, elintarvike Ammattiopisto Tavastia Veli-Matti.Ahvenharju@kktavastia.fi +358504365939 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Senja Eklöf

Lehtori, ravintola-ala Ammattiopisto Tavastia senja.eklof@kktavastia.fi +358504400891 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Riitta Grönqvist

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Riitta.Gronqvist@kktavastia.fi +358505504019 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Juha Haavisto

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Juha.Haavisto@kktavastia.fi +358504400907 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tiia Hänninen

Ammatillinen ohjaaja, kahvila Ammattiopisto Tavastia Tiia.Hanninen@kktavastia.fi +358504640268 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anni Ijäs

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anni.Ijas@kktavastia.fi +358504400895 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anne Kallioinen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anne.Kallioinen@kktavastia.fi +358505504017 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Mirja Korhonen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Mirja.Korhonen@kktavastia.fi +358504400896 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Minna Koskela

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Minna.Koskela@kktavastia.fi +358504400898 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Kirsi Kurkela

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Kurkela@kktavastia.fi +358505504016 Hattelmalantie 8 A-rakennus

Merja Kytöaho

Koulutuspäällikkö Ammattiopisto Tavastia Merja.Kytoaho@kktavastia.fi +358505504014 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Hanna Lähteenmäki

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Hanna.Lahteenmaki@kktavastia.fi +358504495135 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Eija Nevalainen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Eija.Nevalainen@kktavastia.fi +358504400890 Hattelmalantie 8, A-rakennus

Päivi Pellikainen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia paivi.pellikainen@kktavastia.fi +358504641332 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Anu Piirainen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Anu.Piirainen@kktavastia.fi +358504400903 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Jaana Reunanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Jaana.Reunanen@kktavastia.fi +358504400897 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tuula Sarkanen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia Tuula.Sarkanen@kktavastia.fi +358505504034 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Kirsi Sillanpää

Kokki Ammattiopisto Tavastia Kirsi.Sillanpaa@kktavastia.fi +358505704480 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Tiia Toivonen

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Tiia.Toivonen@kktavastia.fi +358504479867 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Pia Vekka-Tuominen

Lehtori Ammattiopisto Tavastia pia.vekka-tuominen@kktavastia.fi +358505504051 Hattelmalantie 25, I-rakennus

Moonika Virta

Ammatillinen ohjaaja Ammattiopisto Tavastia Moonika.Virta@kktavastia.fi Hattelmalantie 25, I-rakennus